Bir telefonun olduğu yerde bir telefon kılıfı vardır ve Google Pixel 7 de bir istisna gibi görünüyor. tarafından paylaşılan resimler TechGoing Şimdiye kadar duyduğumuz söylentilerin, yapı aksesuarları için temel oluşturacak kadar güçlü görüldüğünü gösteren bir Pixel 7 Pro kasasının neye benzediğini gösterin.

Sitenin yerleşik bir itibarı olmasa da, bu görüntüler, diğer kaynakların bize Pixel 7’nin nasıl görünebileceğini söylediğiyle eşleşiyor. Davanın kendisi, bunun hafifçe değiştirilmiş bir versiyonu gibi görünüyor. CruzerLite’tan Pixel 6 Pro kasasıoluşturulan parçaların bazıları temelde ikisi arasında aynı görünüyor.

(İmaj kredisi: TechGoing)

Genel olarak, Pixel 7’nin görünümünün, telefonun genişliği boyunca uzanan geniş kamera “vizörü” ile Google Pixel 6’nın nasıl göründüğüne çok benzediği düşünülüyor. Büyük fark, kamera lenslerinin artık kamera bloğunun siyah camında daha görünür olması, ana ve ultra geniş kameraların tek bir hap şeklindeki cam panelin altında toplanmış olması ve kare telefoto kameranın daha sağa taşınıp altına yerleştirilmesi olabilir. kendi paneli. Bu, tartışmasız tuhaflığın sınırında olan güçlü bir bakış.genel-26