Motorola yakında Maven kod adlı yeni bir Razr serisi flip telefon tanıtacak. Kaynak, yeni cihazın canlı fotoğraflarını yayınladı.

Motorola Razr (Maven) akıllı telefon, kasanın dışına yerleştirilmiş çift ana kamera sayesinde geçen yılki Samsung Galaxy Z Flip3’e biraz benziyor. Parmak izi tarayıcı artık yan tarafta yer alıyor, güç düğmesine entegre edilmiş durumda.Ana kamera 50MP görüntü sensörüne ve F/1.8 lense sahip olacak. Ek olarak, makro fotoğrafçılık için kullanılabilecek 13 megapiksel ultra geniş açılı bir kamera kuruludur. Selfie’ler için, katlanır ekrandaki bir deliğe yerleştirilmiş 32 megapiksel kamera kullanılır.

Motorola Razr (Maven) Snapdragon 8 Gen 1 SoC tabanlı olacak.Ayrıca cihazın Snapdragon 8 Gen 1 Plus ile başka bir sürümde gönderilmesi bekleniyor. Telefon, 8/12 GB RAM ve 256/512 GB flash bellek ile satışa sunulacak.

Sızıntı, yalnızca ana katlanabilir ekranın Full HD+ çözünürlüğe sahip olacağından bahsederken, dahili ve harici ekranların boyutları hakkında herhangi bir şey söylemiyor. Cihazın pil kapasitesi hakkında da bir bilgi yok.

Gerçek amiral gemisi kapaklı Motorola Razr (Maven) duyurudan önce sınıflandırıldı: canlı fotoğraflar ve ayrıntılar

Cihazın Quartz Black ve Tranquil Blue renk seçenekleriyle satışa çıkması bekleniyor. Muhtemelen Temmuz sonu veya Ağustos başında Çin’de piyasaya sürülecek ve ardından dünya pazarlarında görünecek.genel-22