Daha temelli bir dövüş oyunu arıyorsanız ve EA’nın Fight Night serisini kaçırıyorsanız, Steel Wool Interactive’in lisanslı dövüşçülere sahip bir boks simülasyonu olan Esports Boxing Club (ESBC olarak da anılır) ile bir şeyler pişiriyor!

Geliştiriciler, Canelo Alvarez ve Dmitry Bivol’un halka girişlerine ilk bakışımızı yayınladılar, bu da bize oyunun görsellerinin nasıl şekillendiğine (ve iyi görünüyorlar) dair iyi bir fikir veriyor.

Henüz bir çıkış tarihi belirlenmemiş olsa da, sanal boksörler sanal boks ihtiyaçlarınızı karşılamak için buna göz kulak olmak isteyeceklerdir. İşte oyunun özelliklerinden bazıları:

100 Lisanslı Boksör

ESPOR BOXING CLUB’UN kadrosu her Sezon artacak. Bu model, ESBC’nin kullanım ömrü boyunca eklenen Efsaneler ve Yükselen Yıldızlar ile düzenli içerik gelmeye devam edecek. Ayrıca yüksek kaliteli görseller kullanan eksiksiz bir Karakter Oluşturucu paketi de mevcut olacak. Aşağıda büyüyen Kadromuza göz atın!

7 Şampiyonluk Unvanı

Gıptayla bakılan ‘Yeşil ve Altın’ WBC kemeri için savaşın, Ring Magazine Şampiyonu olarak taçlandırılarak mirasınızı güvence altına alın. ESBC, IBF ve prestijli BBBofC Lonsdale Belt dahil olmak üzere sporun önde gelen yönetim ve yaptırım organlarına yer verecek. Spor ve oyun için bir ilk – Resmi ESBC Turnuvası sırasında Dünya Boks Konseyi tarafından sunulan fiziksel bir kemerle eWBC Dünya Şampiyonu olun!

50 Nitelik ve Nitelikler

ESPORTS BOXING CLUB, birçok farklı dövüşçü özelliği ile derin bir karakter deneyimine sahip olacak. Yumruk gücünden disipline kadar değişen ESBC, boksta hiç kullanılmamış çığır açan bir özellik sistemine de sahip olacak.

Şubat ayında piyasaya sürülen alfa oyununa bir bakış:

Tam listeyi sağdan kontrol edebilirsiniz burada.

Daha fazla bilgi geldikçe oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağız.oyun-6