Doctor Strange 2'den bir sahnede Xochitl Gomez, Benedict Wong ve Benedict Cumberbatch.

resim: Marvel Stüdyoları

Yine gişe rekorları kıran film sezonu ve bu da oldukça büyük bir gişenin açılacağı anlamına geliyor. Sonrasında Kirpi Sonic 2 ve Universal’ın Kötu adamlar Nicholas Cage ve vikingleri birkaç hafta tutmayı başardı, işte geliyor Deliliğin Çoklu Evreninde Doktor Strange tüm Marvel filmlerinin yaptığını yapıyor ve ilk hafta sonunda bir tekne dolusu para kazanıyor.

Başına Son tarih, Bendedict Wong, Elizabeth Olsen ve Xochitl Gomez’in de oynadığı Benedict Cumberbatch filmi 450 milyon dolarlık ilk kez dünya çapında gösterime girdi. Amerika Birleşik Devletleri’nde 185 milyon dolara açılırken, diğer 265 milyon dolar 49 diğer uluslararası pazardan geldi ve Kore 30 milyon dolar ile en yüksek kazanan oldu. Stephen Strange’in bir otobüsü sihir kullanarak ikiye böldüğüne dair tüm o kamera hücresi şakaları ve tekrarlanan bakışları işe yaradı, çünkü çoklu evren şimdi bu pandemi döneminde bir Hollywood filmi için hemen MCU selefinin ardından ikinci en büyük küresel başlangıcına sahip Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok. Tüm zamanların en büyük 11. açılışına sahip olmasının yanı sıra, aynı zamanda bir MCU filminin arkasındaki dördüncü en büyük küresel başlangıç. Oyunsonu, Sonsuzluk Savaşı, ve eve dönüş yok.

kadar büyük olup olmayacağı Ev gişe açısından Bu film, insanların mümkün olduğunca çok Örümcek aksiyonuna girmek için tekrarlanan görüntülemeler için geri gelmelerini sağladığından, görülmesi gereken bir şey var. Sağlam incelemeler ve film hakkında tartışılacak çok şey ile, kesinlikle ayın geri kalanında biraz ayakları olacak. Orijinali açarak 677 milyon doları geçmesi çok uzun sürmeyecek. Doktor Garip film 2016’da çıkmıştı.

Büyük gişe rekorları kıranlar açısından, Yabancı Mayıs ayının ilk yarısını kendine ayırdı. Ancak Anma Günü’ne daha yakın, Alex Garland’ın yeni halk korku filmi şeklinde iyi bir rekabetle karşı karşıya kalacak. erkekler (20 Mayıs), Bob’un Burgerleri Filmi (27 Mayıs) ve Top Gun: Maverick (27 Mayıs), ikincisi, onu erken görebilenlerden oldukça iyi kulaktan kulağa yayılıyor. Maverick’in payına düşeni aldı gecikmeler pandemi nedeniyle, ancak Tom Cruise hala oldukça büyük bir gişe çekilişi ve eğer gördüyseniz Yabancı Bu hafta sonu, muhtemelen oldukça tatlı bir köpek dövüşü eylemi sergileyen devam filminin bir önizlemesini aldınız. Stephen Strange çok şey atlattı ama kaderin fiziksel tezahürü olan Tom Cruise’u o bile durduramıyor.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7