Örneğin, Cupertino üreticilerinin Apple AirPods Max gibi renk oyunlu oyunlar için neler hazırladığını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Bültende bülteninizi bulacaksınız Açık, Bloomberga’dan Mark Gurman, Apple’ın 2022 güncellemesi planlarının AirPods serisinde kullanılabileceğini duyurdu. Diğer cihazların AirPodsów Pro neslinden indirin. En popüler ikinci sürüm, AirPodsow Max Max’in renk kodlu çeşididir.

airpod'lar maks.

ayak. Elma

Apple AirPods Pro 2’nin herhangi bir özelliği var mı?

AirPodsów Pro 2 temasıyla ilgili grafikler oyun listesine dahil edilmiştir. Opublikowane, çeşitli doniesienia wskazują na için, że üretici zdecduje için że ich przeprojektowanie, bir nwych rozwiązań için bir także na prazeprojektowanie. Spodziewamy ve daha fazlası, daha fazla bilgi için uygun.

Mark Gurman, Apple AirPod’ların en popüler hatlarının gördüğümüze benzer olduğunu size bildiriyor. AirPodsów Pro Generation’ın dünyanın önde gelen primlerinden biri olduğunu lütfen unutmayın. Ayrıca tekerlek tekerlekleri gibi yedek parça üretiminde pilleri ve modelleri çalıştırmak için kullanılır. Sonuç olarak, 2022 yılı ilaç sunumu ve geliştirilmesi için ideal bir dönem olacaktır.

elma airpods yanlısıelma airpods yanlısı

ayak. Elma

AirPodsy Max ve şimdi kolorach?

Renkli oyunlar AirPodsów Max’in niewykluczone’a ve üreticiye uygunluğu ve uygunluğu hakkında sizi bilgilendirmek için Gurman’ı seçin. Satın almak için başka kaç şirket kiralayabilirsiniz? Müşterilerin müşterilerinin takası için 2800 zlotilik bir kota, ticari kabullerle sınırlı değildir.

Potansiyel müşteriler sağlayarak AirPodsów Max Max yıldızının rengini bilmek ister misiniz? Bir üretici yeni bir özelliği uygulayabilir mi? Wiele, en iyi, en uygun poznamy poznamy już za kilka miesięcy.

Hata: appleinsider.comgenel-22