Anneler Günü her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanır ve bu yıl 8 Mayıs’a denk gelir. Ve bu vesileyle, annenize sevginizi göstermek için güzel bir hediye almak istiyorsanız, o zaman birkaç seçeneğiniz var. içinden seçmek. Ancak, ona güzel bir cihaz satın almak istiyorsanız, bir çift TWS kulakiçi kulaklık, tablet, spor bandı veya akıllı saat birlikte kullanabileceğiniz birkaç güzel seçenek. İşleri kolaylaştırmak için sizin için bir liste hazırladık. Buna bir bak.

Elma iPad Havası (2020):10.901 Rs’lik bir indirimden sonra 43.999 Rs’den edinilebilir

Önceki nesil iPad Air, hala piyasadaki en güçlü tabletler arasında yer alıyor. 2022 iPad Air, bir Apple A14 Bionic çip tarafından desteklenmektedir ve 10.9 inç ekrana sahiptir. Tablet, iPadOS 15’i çalıştırır.

Apple AirPods Pro: 5.000 Rs indirimden sonra 19.900 Rs’de mevcuttur
Daha fazla rahatlık için yeni TWS kulaklıklar hediye etmek istiyorsanız Apple AirPods Pro başka bir harika seçenektir. Aktif Gürültü Engellemeyi destekler ve ayrıca kullanıcıların çevrelerinden haberdar olmalarını sağlayan bir Şeffaflık modu ile birlikte gelir. AirPods Pro ayrıca Uzamsal ses desteği ile en yüksek kalitede ses çıkışı sunar.

Apple Watch Series 7 (GPS, 41 mm): 39.805 Rs’den alınabilir
Fitness izleme özellikleri sunan bir akıllı saat arıyorsanız, Apple Watch Series 7, birlikte kullanabileceğiniz başka bir iyi seçenek olabilir. Watch Series 7, SpO2 izleme, Kalp atış hızı izleme, EKG, uyku izleme ve daha fazlasını destekler. Bunun dışında, acil durum uyarıları ve bildirimleri ile birlikte gelir.

Samsung Galaxy Watch 4: 12.000 Rs indirimden sonra 14.999 Rs’de mevcuttur
Samsung’un en yeni akıllı saati, fitness ile ilgili tonlarca özellik sunuyor. Saat, uyku takibi, kalp atış hızı izleme, çoklu aktivite modları ve daha fazlasını sunar. Bunun dışında saat, SpO2 izlemeyi de destekler.

SanDisk iXpand flash sürücü: 4,269 Rs’de mevcuttur
iXpand flash sürücü iPhone ile uyumludur. Film rulosunu otomatik olarak yedekler ve hatta kullanıcının popüler formattaki videoları doğrudan sürücüden depolamasına ve izlemesine olanak tanır. Cihazda hem esnek bir yıldırım konektörü hem de bir USB 3.0 konektörü bulunur. iXpand Flash Sürücü ayrıca, hassas dosyaları cihazlar arasında güvende tutarken dosyaları parolayla koruyabilmesi ve içerik paylaşabilmesi için şifreleme yazılımı da içerir.

Jabra Elite 7 Pro: 12.999 Rs’den alınabilir
Jabra Elite 7 Pro, Aktif Gürültü Engelleme özelliğine sahiptir. Şarj kutusu olmadan 8 saat, kılıfla birlikte 30 saat pil ömrü sunduğunu iddia ediyor. Ayrıca, kullanıcıların aynı anda iki cihazla eşleşmesine olanak tanıyan çok noktalı desteği de destekler.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9