UFC 274’te perdeler, Charles Oliveira’nın Justin Gaethje’ye karşı Hafif Sıklet Şampiyonu kemerini savunmasından ve kadın saman sıklet şampiyonu Rose Namajunas’ın eski rakibi Carla Esparza’ya karşı unvanını savunmasından önce, patlayıcı bir ön hazırlık turuyla başlayarak bir saatten kısa bir süre içinde açılacak. 22:00 ET/7 PM PT’den sonra. Resmi UFC 274 canlı akışında biraz tasarruf etmek için sınırlı süreli bir teklif de dahil olmak üzere bu akşam UFC 274’ü çevrimiçi nasıl izleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Tarih: 7 Mayıs Cumartesi
zaman: 22:00 ET/7pm PT (Ana Etkinlik)
Konum: Phoenix, Arizona, Amerika Birleşik Devletleri
mekan: Ayak İzi Merkezi

ABD’de UFC 274 canlı akışını izleyin

UFC 274, Ultimate Fighting Championship’teki neredeyse tüm numaralı etkinlikler gibi, izle ve öde programıdır. Şu anda (ve öngörülebilir gelecekte), tüm UFC izle ve öde programları yalnızca spor yayıncısının birinci sınıf akış platformu ve Amerika Birleşik Devletleri’nde UFC dövüşlerini çevrimiçi yayınlamanın en iyi yolu olan ESPN+ aracılığıyla yayınlanıyor. Bu, UFC 274’ü ABD’de çevrimiçi olarak izlemenin tek yolunun ESPN+’a kaydolmak olduğu anlamına gelir ESPN+ aylık 7 ABD Doları veya yıllık 70 ABD Doları, UFC izleme başına ödeme ise 75 ABD Dolarıdır. Ancak, yeni aboneler bir yıllık ESPN+ üyeliği artı UFC 274 PPV’yi 100$’a alabilir ve 45$ tasarruf edebilir.

UFC tipik olarak, neredeyse her zaman ana etkinlik olarak öne çıkan en az bir şampiyonluk maçıyla birlikte, her ay bu büyük numaralı izleme başına ödeme etkinliklerinden birini düzenler. MMA hayranları bu sefer iki şampiyonluk dövüşü görüyor. Ana etkinlikte, Octagon’da Justin “The Highlight” Gaethje (24-3) ile karşılaşacak hafif sıklet şampiyonu Charles “Do Brox” Oliveira (32-8) yer alıyor. Bu, Oliveira’nın UFC 269’da Dustin Poirier’i mağlup etmesinden bu yana ikinci şampiyonluk savunması ve Gaethje’nin UFC 254’te o zamanki şampiyon Khabib Nurmagomedov’a karşı ilk başarısız mücadelesinden bu yana ikinci şampiyonluğu olacak.

Baş rolde “Thug” Rose Namajunas (12-4) UFC Kadınlar Saman Sıklet Şampiyonasını Carla “Kurabiye Canavarı” Esparza’ya (19-6) karşı savunacak. İkisinin, ikisinin de UFC’deki ilk çıkışını yaptığı 2014 yılına kadar uzanan kararsız bir puanı var. Nihai Savaşçı 20 nihai. Orada, ilk UFC Kadınlar Hasır Şampiyonası sıraya kondu ve Esparza, Namajunas’ı üçüncü rauntta arkadan çırılçıplak boğarak yendiğinde şampiyonluğu elde etti. O zamandan beri, Thug Rose iki kez saman siklet şampiyonu oldu, ancak bu ikisi şimdiye kadar bir daha karşı karşıya gelmedi.

Ana karttaki diğer dikkate değer eşleşmeler arasında eski Bellator şampiyonu Michael Chandler vs. eski geçici hafif sıklet şampiyonu Tony Ferguson ve Donald Cerrone vs. Joe Lauzo. Bu ana kart, etkinliğin izleme başına ödeme kısmıdır, bu nedenle bu gece UFC 274 canlı akışını çevrimiçi izlemeyi planlıyorsanız, şimdi ESPN+’ya kaydolma ve UFC 247 PPV anlaşmasını talep etme zamanı. zaten. Ana olay 10 P< ET'de (7 PM PT) başlar.

Okuyucularımızın kaliteli ürün ve hizmetlerde en iyi fırsatları bulmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz ve kapsadığımız konuları dikkatli ve bağımsız olarak seçiyoruz. Bu gönderideki ürünlerin ve fırsatların fiyatları, ayrıntıları ve bulunabilirliği herhangi bir zamanda değişebilir. Satın almadan önce bunların hala yürürlükte olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun.

Digital Trends, okuyucularımız için yaptığımız çalışmaları destekleyen bağlantılarımız aracılığıyla satın alınan ürünlerden komisyon kazanabilir.


genel-19