Jane Foster, Thor: Love & Thunder için bir posterde Mighty Thor olarak.

resim: Marvel Stüdyoları

Çizgi roman topluluğu hakkında tam bir on yıl Jane Foster’ın Thor olduğu fikrine alışmak için ve o Avengers toplandı birkaç yıl öncesine ait çizgi film, Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü Jane Foster’ın güçlü yıldırım çarpmasını daha geniş kitlelerle gerçekleştirmeye yönelik ilk gerçek girişimi işaret ediyor. Haberleri duymak ve Natalie Portman’ın Mjolnir’i elinde tuttuğunu görmek bir şey. Comic-Con üç yıl önceve bir karavanda canlandığını görmek tamamen farklı bir şey. Ve olayların sesinden, Chris Hemsworth’un Thor’unun eski aşkının bir zamanlar parçalanmış silahını aldığını gördüğünde sahip olduğu o şok edici ifade, film boyunca yolculuğunun çoğunu bilgilendirecek.

Yönetmen Taika Waititi, yakın tarihli bir röportajda aynı şeyi söyledi. imparatorluk dergisi. Jane, 2013’lerde Infinity Stone gemisi olduğundan beri görülmedi. Thor: Karanlık Dünya, ve ikisi o zaman ile 2017’ler arasında ayrıldı Ragnarok. Bir gün dışarıdayken eski sevgilini görmek tuhaf geliyorsa, eski sevgilini gördüğünü hayal et. eski çekicini kullanmak ve canavarları yıldırımla vuran vücut. Waititi, Jane’i bu yeni bağlamda tekrar görmenin, muhteşem sarışın kahramanımız için “gerçek bir kafa belası” olacağına söz verdi. “Yaklaşık sekiz yıl oldu ve onun bambaşka bir hayatı oldu. Sonra hayatının aşkı sahneye geri döner ve şimdi senin gibi giyinir.”

Jason Aaron ve Russell Dauterman’ın beğenilen filmlerini uyarlamayı seçmek güçlü Thor 2014’te başlayan koşu ancak yıkılırken ortaya çıktı aşk ve gök gürültüsü Öykü. özellikleri iken o koşudan ne var Waititi, Jane’in tekrar The Girlfriend olmak için burada olmadığından emin olmak istediğini söyledi. Bu, MCU’nun ilk günlerini ve daha yeni işlerden bazılarını rahatsız eden bir sorun, ancak planı, onun 2011’den beri tanıdığımız ve sevdiğimiz gök gürültüsü prensi ile eşit düzeyde olması. maceranın bir parçası ol,” diye devam etti ve Thor’un geri dönmesini ve bilim yapmasını beklemesinin “sıkıcı” olacağını söyledi.

Bunun ötesinde, Jane’in dönüşü, Portman’ın daha fazla komedi püf noktası göstermesine izin verecek; uzun süre iyi. Waititi ona “aptal” dedi ve ilk iki filmde komik olması gerektiğini düşünmüyor, buna katılmamak oldukça zor. Komedi yeteneklerini sergilendiğinde görmek için sabırsızlanıyoruz. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü 8 Temmuz’da sinemalarda.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7