Kırmızı gece elbiseli bir kadın, siyah pelerinli bir adam ve gümüş gömlekli ve pantolonlu bir kadın yan yana oturuyor.

resim: Neon

Cuma gününüz çok daha ürkütücü oldu, kırmızı bantlı fragman için. David Cronenbergçok beklenen tam vücut dehşetine geri dön vardı. Bakın, yeni bir bakış Geleceğin Suçları midenizi (ve diğer iç organlarınızı) sinematik bir neşeyle sallamak için.

Bu fragmanda görünenler kadar tuhaf olacak duymak bu fragmanda: “Daha önce hiç görülmemiş yepyeni bir organ!” “Acı neredeyse tamamen ortadan kalktığı için dünya artık çok daha tehlikeli bir yer.” “Ameliyat yeni seks!” “İçimizdeki kaosun haritasını çıkarmaktan korkmayalım… bizi karanlığın kalbine götürecek bir harita yapalım!”

Ve bu, kimsenin aklını çarpıtan Cronenberg gibi “vücutta aralıklı yarıklar” yapmadığını hatırlatmanızdır. videodrom gün içinde ve buradaki çok özel imzaya yeni bir evrim ekliyor gibi görünüyor. Bu yeni fragmanla birlikte daha eksiksiz bir özetimiz var. Geleceğin Suçları“Avangart performanslarda organlarının başkalaşımı” ifadesinin İngilizce’de kullanıldığını belki de ilk kez görüyoruz: “İnsan türü sentetik bir ortama uyum sağladıkça, vücut yeni dönüşümler ve mutasyonlar geçirir. Ünlü performans sanatçısı Saul Tenser (Viggo Mortensen), ortağı Caprice (Léa Seydoux) ile avangard performanslarda organlarının metamorfozunu halka açık bir şekilde sergiliyor. National Organ Registry’den bir araştırmacı olan Timlin (Kristen Stewart), gizemli bir grup ortaya çıktığında onların hareketlerini saplantılı bir şekilde takip ediyor… Görevleri: Saul’un kötü şöhretini insan evriminin bir sonraki aşamasına ışık tutmak için kullanmak.”

Söylemeye gerek yok, hikaye tamamen orijinal görünüyor, yeni fragmandaki görüntüler korkunç derecede harika görünüyor ve filmin tamamını görmek için sabırsızlanıyoruz. Geleceğin Suçları 17 Mayıs’ta başlayacak olan 2022 Cannes Film Festivali’nde prömiyer yapacak ve 3 Haziran’da vizyona girecek.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7