Karen Gillain'in Bulutsusu memnun görünüyor.

Bu Nebula’nın sonu mu?
resim: Marvel Stüdyoları

David Cronenberg’in kesinlikle hiç kimseyi şaşırtmayan Geleceğin Suçları “R” olarak derecelendirilmiştir. Lloyd Kaufman bir güncelleme sunuyor Peter Dinklage’ın zehirli intikamcı yeniden başlat. Artı, neler oluyor Süpermen ve Lois ve Flaş. Spoiler alın!

Karen Gillan, Galaksinin Koruyucularından Sonra Nebula'nın Geleceğinden Emin Değil başlıklı makale için resim  3

Galaksinin Koruyucuları, Cilt. 3

Karen Gillan açıkladı Instagram o filme sarılmış Galaksinin Koruyucuları, Cilt. 3“Nebula bunun ötesine geri döner mi bilmiyorum, bu onun son bölümü olabilir” diye ekledi.

Ve bu, Guardians of the Galaxy Volume 3’teki Nebula’nın bir özeti!!!!!

Nebula bundan sonra geri döner mi bilmiyorum, bu onun son bölümü olabilir. Ve eğer durum buysa, o zaman bana oynamak için böylesine ilginç, karmaşık ve büyüleyici bir karakter verdiği için @jamesgunn’a teşekkür etmek istiyorum.

Bu keşiften oynadığım diğer karakterlerden daha çok keyif aldım.

Bu tam bir on yıldı.

İzlediğiniz için teşekkürler…

#nebula #gotgvol3


Zehirli İntikamcı

Lloyd Kaufman onayladı Geek İni bu filme sarılmış zehirli intikamcı Peter Dinklage’ın oynadığı yeniden başlatma.

Film çekildi. Bulgaristan’a gittim ve görünüşe göre harika bir iş çıkarmışlar. Zehirli İntikamcı senaryoyu yeniden tasarlamak kesinlikle orijinalinden daha iyidir Zehirli İntikamcı. Sadece birkaç günlüğüne oradaydım ama yönetmen [Macon Blair] tamamen Troma ile ilgili. Her filmi bilir. O görüldü terör daha sıkıBunu kaç kez gördüğünü bilmiyorum, Tromeo ve Juliet. Her belirsiz Troma filmini gördü.


Austin Güçleri 4

Mike Myers dördüncüyü ima etti austin güçleri SiriusXM’lerin yakın tarihli bir bölümünde geliştirme aşamasında olabilir veya olmayabilir Jess Çağla Gösterisi (aracılığıyla Çizgi roman).

Bir tane yapmayı çok isterim. Böyle bir projenin varlığını veya yokluğunu ne onaylayabilirim ne de inkar edebilirim, var mı, yok mu? Biliyorsun, biz, biliyorsun… Onaylanmamış bir onay onayıydı.


Geleceğin Suçları

David Cronenberg’in Geleceğin Suçları “Güçlü rahatsız edici şiddet içeren içerik ve ürkütücü görüntüler, grafik çıplaklık ve bazı diller” için “R” olarak derecelendirildi.[[kanlı-iğrenç]


Gatlopp

Bir içme oyunu, karavanda doğaüstü riskler taşır. Gatlopp16 Haziran’da VOD’da mevcuttur.


Yürüyen Ölülerden Korkun

spoiler televizyonu 15 Mayıs tarihli “The Raft”ın ​​kısa bir özeti var. Yürüyen Ölülerden Korkun.

Dwight ve Sherry, kodları ve güvenlikleri arasında karar vermelidir.


Süpermen ve Lois

Lana, gelecek haftaki “Lies That Bind”in fragmanında Clark Kent hakkındaki gerçeği öğreniyor. Süpermen ve Lois.


Flaş

Son olarak ekip, “Cenaze için Cenaze” fragmanında Killer Frost’un yasını tutuyor. Arkadaş”, önümüzdeki haftanın Flaş.


Jim Cook tarafından afiş sanatı

Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7