Dün, EA ve Codemasters, yepyeni Miami International Autodrome pistini içeren ilk F1 22 motor içi fragmanını ortaya çıkardı.

F1 22 1 Temmuz’da Başlıyor, PC’de VR’yi Destekliyor; Sistem Özellikleri Halihazırda Mevcut

Geliştirme ekibi ayrıca, F1 22’nin kapağının merkezinde yer alacak (McLaren’den Lando Norris ve Mercedes’ten George Russell ile birlikte) Scuderia Ferrari’den Charles Leclerc ile bir ortaklık duyurdu ve en son EA Sports Elçisi oldu.

Codemasters F1 Kıdemli Yaratıcı Direktörü Lee Mather şunları söyledi:

F1 22, F1’deki en iyi genç yeteneği kutluyor ve Charles Leclerc ile daha derin bir ilişki kurmaktan heyecan duyuyoruz. Formula 1’in yeni döneminin bir parçası olarak kurulan, oyuncularımızı aksiyona yaklaştırmak için sezon boyunca Charles ile birlikte çalışacağız. Ayrıca eski Dünya Şampiyonlarımızı F1 22 Şampiyonlar Sürümü ile kutlamaktan gurur duyuyoruz. Gelecek nesil sürücülere ilham vermeye devam ediyorlar ve onları sadece dijital versiyonumuzun kapağında bir arada görmek bir onur.

F1 22, 1 Temmuz’da PlayStation 5, Xbox Series S|X, PlayStation 4, Xbox One ve PC’de (yerel VR desteğiyle) EA App, Origin, Buhar, ve Epic Store. Champions Edition, oyuna üç günlük erken erişim sağlar.

20 sürücü ve 10 takımın tamamından oluşan özgün kadroyla Formula 1 2022 sezonunun çarpıcı, yeni arabalarıyla yarışın ve yeni sürükleyici veya sinematik yarış sekanslarıyla yarış deneyiminizin kontrolünü elinize alın. Bir takım oluşturun ve beğenilen My Team kariyer modunda yeni derinlikle onları ızgaranın önüne götürün, bölünmüş ekranda veya çok oyunculu modda kafa kafaya yarışın veya sporun en büyük isimlerinden bazılarının süper arabalarını alarak tempoyu değiştirin piste.

2022 FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın resmi video oyunu:

  • Yeni Sezon, Yeni Kurallar — Yeni bir sezon için yerinizi alın ve yepyeni Miami International Autodrome da dahil olmak üzere ikonik pistlerde şaşırtıcı derecede farklı arabalarla yarışın.
  • Yarış Günü, Yeniden Tanımlandı — Sürükleyici ve sinematik Formasyon Turları ve Güvenlik Arabası Dönemleri, etkileşimli Pit Stop’lar ve tamamen yeni Sprint Yarışları ile yarış deneyiminizin kontrolünü elinize alın.
  • Uyarlanabilir yapay zeka — Daha az deneyimli oyuncular için yeni bir AI sistemi, her yarışta rekabet etmenizi sağlar.
  • F1 Yaşamı – Dünyanın görmesi için süper arabaların, kıyafetlerin, aksesuarların ve daha fazlasının kilidini açın ve gösterin.
  • Benim takımım — Genişletilmiş departman etkinlikleri ve daha derin görünüm özelleştirmesi ile F1® ekibinizi sıfırdan oluştururken başlangıç ​​bütçenizi seçin.
  • Kariyer Modası — Sürüş yeteneklerinizi F1® dünyasında test edin ve beğeni toplayan 10 yıllık Kariyer Modunda ızgarada ilerleyin.

F1 için nihai eğitim alanı olan Formula 2 de kısa, orta veya tam sezon seçeneklerinin yanı sıra 2021 ve 2022 sezon içeriği ile dahildir.

  • 2 oyuncu için bölünmüş ekran yarışı.
  • sanal gerçeklik — Yarışın dramasını kokpitin içinden hissetmenizi sağlayan PC’de sanal gerçeklik uyumluluğu ile en üst düzey sürükleyici F1 deneyimini yaşayın.genel-17