Anne 3, henüz yerine getirilmemiş olan “hayran arzularından” biridir. Ama burada açık olmak gerekirse, bu deneme eksikliğinden değil. Aslında, hayranlar ve gazeteciler başlık hakkında o kadar rezildiler ki, Reggie Fils-Aime’ye ne zaman çıkacağını her zaman sorarlardı. Ve sırıttı ve bir patron gibi taşıdı.

Ama şimdi, kitabı aracılığıyla “Oyunu Bozmak“, Nintendo’nun oyunu modern oyunculara getirmekte neden bu kadar tereddüt ettiğini ve Reggie’nin bunun için nasıl zorladığını öğreniyoruz. Taraftarların oyun için ana motivasyon kaynağı olarak “tutkusu” olduğunu belirtti, ancak SNES’teki şimdiki kült-klasik oyunda olanlardan sonra Nintendo’nun Earthbound’da (serinin İngilizce başlığı) yüksek olmadığını kaydetti. Ama zaman geçtikçe hamleler yapıldı…

“Nintendo 3DS günlerinde ciddi bir konuşma vardı ve Wii U’yu piyasaya sürdüğümüzde, oyunu dijital mağazamız aracılığıyla dijital olarak kullanılabilir hale getirmeye bakmamız gerektiğine dair bir konuşma vardı, çünkü bu noktada üretim ve dağıtım maliyetleri minimumdur. Yerelleştirilmemiş bir grup oyuna sahip olmak, bunun kullanıma sunulan saf Japon oyunu olduğu konusunda zaten konuşmuştuk. Ve bunu birkaç başlık için yaptık. Tamam yaptılar. Bay Iwata ve ben 3. Anne hakkında konuştuk.

Sonunda, Wii U eShop’ta EarthBound Beginnings adlı ilk Mother oyununu başlattık. Bu, gerçekleşen konuşmaların ve düşünce sürecinin bir anlamı. Ve kim bilir? Bay Iwata vefat etmeseydi, belki Wii U piyasada daha iyisini yapmış olsaydı, belki de Mother 3 oyunu o noktada başarabilirdi. Bu yüzden kesinlikle görüşmeler oldu, ancak doğru şekilde yapılması gerekirdi.”

Ona, hayranlara ve Batı’da oyunu isteyen orijinal geliştirme ekibindekilere rağmen, henüz gerçekleşmedi. Ama bu bir gün olmayacağı anlamına gelmez.

İçeriğimize göz attığınız için teşekkür ederiz! Aşağıya bir yorum bırakarak, bu makaleyi paylaşarak ve beğenip paylaşarak daha fazla okuyucu ve izleyici çekmemize yardımcı olabilirsiniz. YouTube içerik. bizi takip ediyor heyecanve Facebook ayrıca takdir edilecektir. Teşekkür ederim!

Yazar hakkında


oyun-4