Crossbeats, gençler için tasarladığı Crossbeats Ignite Lyt akıllı saatini tanıttı. Akıllı saat, 2.5D camla korunan 1.69 inç ekrana sahip dikdörtgen bir kadrana sahip. Kullanıcı arayüzünde gezinmeyi kolaylaştırmak için dönen bir düğmesi vardır.

Akıllı saat, kandaki oksijeni izlemek için bir SpO2 sensörü, 24 saatlik bir kalp atış hızı izleyicisi, döngülerinizi ve hafta boyunca uyku kalitenizi kaydeden bir uyku izleyicisi dahil olmak üzere çeşitli sağlık izleme özelliklerine sahiptir.



Crossbeats Ignite Lyt akıllı saat, popüler spor modlarının yanı sıra Tiyatro ve Rahatsız Etmeyin gibi modları da destekler. Crossbeats, akıllı saatinizin analizlerine kolay erişim ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi için akıllı saatlere bağlanabilen Crossbeats Xplore uygulamasını da piyasaya sürdü. Şirket, uygulamanın %100 güvenli olduğunu ve kullanıcılara tam bir gizlilik sunduğunu iddia ediyor.

Akıllı saat IP68 sınıfına sahiptir, yani otuz dakikaya kadar 1,5 m derinliğe daldırılabilir. Crossbeats, bu akıllı saatin pilinin tek bir şarjla 15 güne kadar dayanabileceğini iddia ediyor.

Büyük ekran, SpO2, kalp atış hızı sensörü, IP68 ve 15 gün için 25$'a ücretle.  Crossbeats Ignite Lyt akıllı saat tanıtıldı

Crossbeats Ignite Lyt akıllı saat sadece 25 $ karşılığında satışta.



genel-22