Mobil RPG oyununun yönetmeni Wyatt Cheng’e göre Blizzard yeni Diablo Immortal sınıflarını, becerilerini ve efsanevi öğelerini araştırıyor.

Diablo Immortal oyun direktörü Wyatt Cheng, fantezi oyununun Discord sunucusuna gitti (gördüğü ve katalogladığı gibi WoWHaad) bu yıl gelen tek yeni Diablo oyunu hakkında bir dizi oyuncu sorusunu yanıtlamak için – Blizzard’ın işlerinde neler olduğuna dair ipuçları da dahil. Biz şu anda biliyorum Oyunun muhtemelen hepsinin başlayacağı yaklaşık altı Diablo Immortal sınıfı, ancak görünüşe göre Blizzard daha fazlasını eklemeye çalışıyor.

Wyatt Cheng’e göre, ekip “yeni sınıfların değerini yeni efsanevi öğelere karşı yeni becerilere karşı değerlendiriyor” ve hepsinin “aynı geliştirme kaynakları için rekabet ettiğini” ekliyor. Diablo Immortal’a gelecek olası yeni karakter sınıfları hakkında daha doğrudan soru sorulduğunda, yönetmen hiçbir ayrıntıyı kabul edemedi, ancak gururla “planlarımız var” dedi.

Soru-cevap oturumunun başka bir yerinde Cheng, her gün olmasa da beş karakter yuvası ve sınıf değiştirme yeteneği olacağını doğruladı. Ayrıca Diablo Immortal’ın bölge kilitli olacağına dair beklenmedik bir haber de var. Takımın, Kuzey Amerika’nın batısı ve doğusu da dahil olmak üzere “bir takım bölgeleri belirlendi”, ancak yönetmen, hayranların ayrıntılar için “gelecekte resmi bir yazı” beklemesi gerektiğini belirtiyor.

Diablo Immortal, Haziran ayında PC’de beta olarak çıkıyor.oyun-2