T-Mobile tarafından aşıldı ABD kablosuz endüstrisinin dört büyük oyuncudan üçe “birleşmesi”nden kısa bir süre sonra abone sayılarında ve sürekli olarak her iki rakibi tarafından da gölgede kaldı. 5G hızları ve 5G’nin son zamanlarda kullanılabilirliği, AT&T hizmetlerinin değerini artırmaya yönelik çeşitli hamlelerle son aylarda defalarca manşetlere çıktı.

Ancak, taşıyıcının müşterilerinin çoğu, “Ma Bell’in” son değişikliğini duyduktan sonra, AT&T’nin (haklı olarak) son birkaç ayda kazandığı tüm olumlu tanıtımları anında unutacaklardır. Gibi İlk kez Bloomberg tarafından bildirildi bugün erken saatlerde (ve resmi olarak birkaç hafta önce ima edildi), hemen köşede bir fiyat artışı var.
İyi haber şu ki, tüm planlar daha maliyetli olmayacak… henüz. İşin o kadar da parlak olmayan tarafında, fiyat artışları tam olarak göz ardı edilebilir değil, yalnızca bir hizmet hattınız varsa aylık faturanıza 6 $’a kadar çıkıyor ve aileler söz konusu olduğunda potansiyel olarak ayda 12 dolara kadar çıkıyor.
Ayrıca sinir bozucu olan (tam olarak çileden çıkarıcı değilse) AT&T, etkilenen planların herhangi bir listesini henüz açıklamadı ve taşıyıcı tarafından paylaşılan resmi açıklamalara dayanarak Sınıryakın gelecekte de böyle bir liste gelmiyor.

Bu, bu tartışmalı değişiklikten etkilenip etkilenmeyeceğinizi bilmenin tek yolunun beklemek ve AT&T’den süreci detaylandıran bir “fatura mesajı ve bir e-posta” alıp almadığınızı görmek olduğu anlamına gelir. Elbette, fiyatların gerçekten artmaya ayarlandığı 1 Haziran’dan çok önce söz konusu bildirimi almalısınız. oldukça Aynı hizmetler için daha fazla ödeme yapmanın uygun olup olmadığına veya sınırsız bir plana geçmenin daha iyi olacağına karar vermek için biraz zaman.

Sınırsız plan fiyatları, örneğin, bir hat için ayda 65 dolardan ve dört hizmet hattı için toplam 140 dolardan başlayan fiyatlarla, küçüğüz değil. Value Plus seçeneği de, yalnızca tek bir sınırsız 5G hattına ihtiyacınız olduğundan eminseniz dikkate değerdir; bu durumda ayda 50 dolar kadar az bir ödeme yapabilirsiniz.

Her şeyden çok enflasyona yüklenen bu tür fiyat artışları, pek çok müşteri için belirgin bir artısı olmayan ABD mobil şebeke operatörü ortamında inanılmaz derecede nadir görülen olaylardır, bu yüzden Verizon ve T-Mobile’ın takip edip etmediğini görmek kesinlikle ilginç olacak. yakında takım elbise. Şimdi bu bir… rahatsız edici olur “Taşıyıcı olmayan” olay!telefon-1