Açılış WASD şovu gelip geçmiş olabilir, ancak bu, katılamamanız durumunda paylaşılan endüstri bilgeliğini kaçırdığınız anlamına gelmez. PCGamesN Theatre’daki tüm konuşmaları sitemize yüklüyoruz. Youtube kanalı katılamayanlar veya gösteride olup belirli bir paneli yakalayamayanlarınız için. Daha yakın zamanda yüklenen oturumlardan biri, yaklaşan PC oyunlarını pazarlamak için ipuçları arayanlarınız için izlemeyi kıran etkileyici pazarlamaya odaklanıyor.

The Loadout’tan Aaron Down, Fourth Floor kampanya yöneticisi Luke Ashworth, Devolver Digital etkileyici strateji uzmanı Clara Sia, Team 17 kıdemli etkileyici ilişkiler yöneticisi Rebecca Larkin ve Two Angry Gamers ikilisi Tommy ve Adam’ın paneli oluşturduğu bu etkinliğe ev sahipliği yaptı.

İçerik oluşturucuların oyununuzu birçok özel hobinin önüne koyabilecekleri bir sır değil, ancak onları ne zaman pazarlama planlarınıza dahil ediyorsunuz? Panelimizin tartıştığı ilk şey, projenin kendisinin kime yaklaşmanız gerektiğini ve bunların kampanyanızda ne kadar belirgin bir şekilde yer aldığını belirlediğidir.

İşte konuşmanın tamamı:

Daha fazla içgörü arıyorsanız, ayrıca Fights in Tight Spaces’in direktörü ile ocak başı sohbetimiz ve video oyunu geliştirmede sürdürülebilirlik üzerine bir tartışmamız var.oyun-2