Vizio M7 Serisi 58 inç Premium 4K akıllı TV, şu anda piyasada olan bir 2021 modelidir. Amazon’da sadece 479$’a satışta. Bu, bu yılın çoğu için sattığı normal fiyatından 120 $ ve şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyatla eşleşiyor. Bu seri sadece geçen yılın Ağustos ayında piyasaya sürüldü, bu nedenle henüz tam bir yıl bile olmadı, bu da onu hem fiyat hem de Vizio’nun en son teknolojilerinden bazılarına sahip olmak açısından büyük bir değer haline getiriyor. Best Buy gibi diğer perakendeciler hala 600 $ veya daha fazla bir fiyata satıyorlar.


Vizio M7 Tv

Vizio M7 Serisi 58 inç 4K Akıllı TV | 120$ indirim

Dolby Vision, HDR10+ ve HLG aracılığıyla 4K çözünürlük ve HDR desteği sayesinde bu TV ile güzel bir görüntü kalitesi elde edersiniz. Vizio’nun Quantum Color teknolojisi canlı renkler sağlar. Ayrıca yerleşik akıllı platform, tüm favori akış uygulamalarınıza erişmenizi sağlar.

Amazon’da 479 dolar

Vizio M7 Serisi ile Vizio’ya özgü teknoloji de dahil olmak üzere her türlü özellikle yüklü harika bir TV elde edersiniz. Örneğin Quantum Color, milyarlarca canlı renk tonuyla sinematik renk kalitesi sağlar. Ayrıca, TV’nin görüntüsünün ve arka aydınlatmasının akıllıca ayarlanması için önemli olan ve size derin siyahlar ve harika bir kontrast sağlayan 27 yerel karartma bölgesine de sahip olursunuz. Tüm bu teknolojiyi Dolby Vision, HDR10+ ve HLG aracılığıyla tonlarca HDR desteğine sahip 4K çözünürlüklü bir ekrana ekleyin ve her seferinde harika bir görüntü elde edersiniz. Harika görünüyor, harika hissettiriyor ve sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.

Ayrıca yerleşik akıllı platform sayesinde yüzlerce dizi ve filme de erişebileceksiniz. Ekstra bir cihaza ihtiyaç duymadan Paramount Plus, Netflix, HBO Max ve diğer birçok uygulamaya TV’nizden erişin. Vizio’nun SmartCast’i, yüzlerce kanal ve canlı TV ve isteğe bağlı içerikle ücretsiz olarak kablolu TV akışına benzeyen WatchFree+’ı bile içeriyor.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20