O kadar çok farklı romantik komedi oldu ki, nasıl gideceklerini biliyoruz ve sonu neredeyse hiç sorgulanmıyor. Hulu’nun yeni filmi, Vale, bize aşık taklidi yapan bir çifti göstererek düğmeyi biraz çevirir. Dünyanın en ünlü aktrislerinden biri olduğu için Samara Weaving’den Olivia için bu fazla abartı değil. Antonio’ya (Eugenio Derbez) gelince, o sadece kendini doğru zamanda yanlış yerde bulan sıradan bir adamdır.

için ilk fragmanda Vale, Antonio’nun Olivia’nın hayatına nasıl girdiğini görüyoruz. Olivia, evli erkek arkadaşı Vincent (Max Greenfield) ile toplum içinde kötü bir kavga ederken, o sadece bisikletini arabasına çarpar. Olivia, Antonio’nun devrilmesinden sonra ona şefkat gösterdiği için tamamen sığ olamaz. Ancak paparazziler üçünü tek bir görüntüde yakaladığında, Olivia’nın yeni biriyle görüştüğü gerçeği ortaya çıkar. Ve bir sonraki filminin açılışından önce itibarını korumak için Olivia, dünyayı Antonio’nun yeni aşkı olduğuna ikna edebilirse daha iyi oynayacağını kabul eder.

Antonio’ya gelince, Olivia ile bir anlaşmaya girmek için çok az iknaya ihtiyacı var. Ayrıca Antonio’ya olan aşkını gerçek gibi göstermek için elinden geleni yapar; bu, arkadaşlarının, ailesinin ve onları gören herkesin şokunu fazlasıyla yaşar. İşte o zaman işler karmaşıklaşmaya başlar. Antonio ve Olivia eski sevgilileri için can atıyor olabilir ama birbirlerine karşı hisleri gerçek olmaya başlıyor. Elbette, ikisi de beklenmedik şekillerde çarpışan çok farklı dünyalardan geliyorlar.

Kötü kırma Tecrübeli oyuncu Betsy Brandt, Carmen Salinas Lozano, Amaury Nolasco, Marisol Nichols, Diany Rodriguez, Tiana Okoye, John Pirruccello, Ravi Patel, Noemi González ve Lunay ile birlikte yardımcı oyuncu kadrosuna liderlik ediyor.

Vale Richard Wong tarafından yönetildi. Rob Greenberg ve Bob Fisher, filmin senaryosunu aynı adlı 2006 Fransız filminden uyarladılar. 20 Mayıs’ta Hulu’da prömiyer yapacak.


genel-19