Disk fren donanımlı TVS Ntorq 125 XT, bir SmartXonnectTM bağlantı platformu, sesli yardım ve 60’tan fazla ‘yüksek teknoloji’ özelliği ile birlikte gelir.

TVS Ntorq 125 XT. (Resim: TVS Motor Şirketi)

Kısa süre önce sosyal medyada birkaç teaser yayınladıktan sonra TVS Motor Company, Ntorq 125 XT’nin lansmanını duyurdu. Rs 1.03 lakh (eski showroom, Delhi) fiyatla, disk fren donanımlı TVS Ntorq 125 XT, Android ve iOS platformlarında bulunan özel bir TVS Connect mobil Uygulaması ile eşleştirilen Bluetooth özellikli bir SmartXonnectTM bağlantı platformu ile birlikte gelir. Ntorq’un bu yeni çeşidi, segmentte bir ilk olan renkli TFT ve LCD konsol ile birlikte gelir.

TVS Ntorq 125 XT, Hindistan'da 103 lakh Rs fiyatla piyasaya sürüldü

TVS Ntorq 125 XT. (Resim: TVS Motor Şirketi)

Hatta Voice Assist, TVS IntelliGO teknolojisi (start-stop sistemi) ve daha fazlası gibi 60’tan fazla ‘yüksek teknoloji’ özelliğiyle övünür. Özelliklerin yanı sıra, farklı alaşım jantlar ve yepyeni bir Neon Yeşil boya ile birlikte geliyor. Ayrıca, TVS SmartXonnect TM uygulamasıyla ilgili, yenileyici bir kullanıcı arayüzü ve gösterge paneli ve özelleştirilebilir sürüş raporları için çoklu arayüzler içerir. Kullanıcıların arkadaşları ve aileleriyle kolayca paylaşabilecekleri IntelliGO ile ilgili karbon tasarrufu ekranı da dahil olmak üzere başarı ekranları da vardır.

TVS Ntorq 125 XT, Hindistan'da 103 lakh Rs fiyatla piyasaya sürüldü

TVS Ntorq 125 XT. (Resim: TVS Motor Şirketi)

Lansman hakkında yorum yapan TVS Motor Company, Ticari Marka ve Bayi Dönüşümü Kıdemli Başkan Yardımcısı (Pazarlama) Aniruddha Haldar şunları söyledi: stil, performans ve teknoloji. Ve TVS Ntorq Super Squad Edition (Marvel birliği), TVS Ntorq Race Edition XP SmartXonnectTM’nin (en güçlü 125 performans scooter’ı) Hindistan ve yurtdışındaki olağanüstü başarı öyküsünden sonra, şimdi TVS Ntorq 125 XT’yi tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. bağlantı ve teknolojiye dayalıdır. TVS Ntorq 125 XT, endüstrinin ilk Hibrit TFT konsolu, TVS SmartXonnectTM artık “SmartXtalk”, “SmartXtrack” ve “TVS IntelliGo” gibi daha önce görülmemiş yüksek teknoloji özellikleriyle bağlantılı iki tekerlekli mobilite deneyiminde yeni bir ölçüt belirledi. diğerleri arasında. Teknoloji meraklısı Z kuşağı, bağlantılı yaşam tarzlarını korumada büyük bir adım atan TVS Ntorq deneyiminden çok memnun kalacak.”

TVS Ntorq 125 XT, Hindistan'da 103 lakh Rs fiyatla piyasaya sürüldü

TVS Ntorq 125 XT. (Resim: TVS Motor Şirketi)

Scooter ayrıca yemek teslimat durumunu izlemenizi sağlar ve sosyal medya platformu uyarılarını bildirebilir. Ntorq 125 XT ayrıca, trafik sinyalinde beklerken kriket ve futbol skorlarına hızlı bir şekilde bakmanıza, canlı AQI, haberler ve çok daha fazlasını izlemenize olanak tanıyan yeni trafik zaman kaydırmalı ekranlarıyla birlikte gelir. TVS’nin Hindistan pazarındaki en son ürünü, 9 hp ve 10,5 Nm tork üreten aynı 124.8cc, üç valfli, hava soğutmalı, tek silindirli motordan güç almaya devam ediyor.genel-5