Büyük ile birlikte ortaya çıktı Xperia 1 III kardeş, bir yıldan uzun bir süre önce, 6.1 inçlik Xperia 5 III, ABD’deki olası alıcıları açıklanamaz bir şekilde tuttu 2022’nin başına kadar beklemek. Bu bir yazım hatası değil, unutmayın, çünkü Sony’nin bir Snapdragon 888 ahizeyi yan yana getirmek için gerçekten dokuz tam aya ihtiyacı vardı ( Avrupa mevcudiyeti biraz daha erken başlıyor), bu da şaşırtıcı olmayan bir şekilde bu üst seviyenin tomurcukta ana başarıda elde ettiği tüm şansları azalttı.

Tabii ki, telefonun Samsung Galaxy S21 Plus’ın Black Friday için 750 dolara kadar düşmesinden aylar sonra 998 dolarlık tartışmalı bir şekilde aşırı bir fiyatla piyasaya sürülmesi yardımcı olmadı, ancak yine de ilgileniyorsanız… Bunun nedeni, kilidi açılmış Xperia 5 III şimdi her zamankinden daha ucuz.
Orijinal liste fiyatının 200 $ altında ve bugünlerde Amazon’un “normalde” ücretlendirdiğinden 100 $ daha düşük olsa da, bu kötü çocuğa gerçekten uygun fiyatlı demek hala zor. Sonuçta, inkar edilemez derecede daha güçlü Galaxy S22+ şu anda aynı e-ticaret devi tarafından satılıyor aynı fiyata, ne kadar ucuza bulabileceğinizden bahsetmiyorum bile. orada en iyi orta sınıf uygun fiyatlı amiral gemisi telefonlar.
Bununla birlikte, buna değer Xperia 5 III, kesinlikle… benzersiz bir cihazdır ve son derece sıra dışı (dış mekan) ile ekstra uzun bir ekrana sahiptir. Sony’nin portföyü) 21:9 en boy oranı ve simetrik bir üst ve alt çerçeve seti, bu yeni delik ve oyuklar çağından rahatsız olabilecek bazı insanlar için sıcak bir nostalji duygusu uyandırabilir.

Bu, eşi benzeri görülmemiş bir indirimle satın almayı haklı çıkarmak için yeterli değilse, üçüncü nesil Sony Xperia 5’in arkasındaki 12MP birincil atıcıyı ve 12MP ultra geniş açılı kamerayı birleştiren değişken bir telefoto lens, anlaşmanın imzalanmasına yardımcı olabilir. 30W şarj hızlarını destekleyen 4.500 mAh pil, eski moda bir kulaklık jakı, ve eski moda bir microSD kart yuvası.

Sony’nin telefonlarına aşina iseniz, muhtemelen ülke genelinde kusursuz 5G desteği beklemeyeceğinizi biliyorsunuzdur, ancak yalnızca 4G LTE bağlantısını önemsiyorsanız, bu kilidi açılmış cihaz T-Mobile, Verizon ve AT&T’de sorunsuz çalışmalıdır.
Alternatif olarak, elbette, bekleyebilirsiniz. Xperia 5 IV olacak gelecek hafta (belki) tanıtıldı ve önümüzdeki yılın bir noktasında ABD mağazalarına ulaştı.telefon-1