Çok az insan Kaptan Amerika’nın kalkanını kullanmaya layıktır, ancak en azından Razer’dan yıldızlarla süslü bir Xbox denetleyicisine sahip olabilirsiniz. Marvel’in The Falcon and the Winter Soldier TV dizisinde Sam Wilson’ın Kaptan Amerika kimliğini benimsemesinden ilham alan Razer’ın sınırlı sayıdaki kumandası, eşleşen bir şarj standıyla birlikte gelir ve şimdi sipariş verilebilir 180 dolar için.

Xbox “Çekirdek” denetleyicisi, bir maraton oyun oturumu için kullanımı inanılmaz derecede konforlu hale getiren yeniden tasarlanmış ergonomiye, düşürme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak şekilde dokulu tutamaklara ve kullanılmadığında hızlı şarj sistemine sahiptir. Tasarımdaki en iyi özelliklerden biri, daha iyi düzeyde hassasiyet ve incelikli dokunsal geri bildirim sağlayan basınca duyarlı çubuklar olan Impulse Analog Tetikleyicilerdir.

Ayrıca, ayrı satılan bir kablosuz adaptörle doğrudan USB-C bağlantısıyla, denetleyiciyi PC’nizde de kullanabileceğinizi belirtmekte fayda var. Aksi takdirde, güvenilir bir yapı kalitesine ve mesafeyi kat edebilecek bir pil ömrüne sahip bir denetleyici bekleyin.oyun-1