Razer, sınırlı sayıda lisanslı Xbox denetleyicilerinin uzun listesine yeni ekleyerek, gamepad ve hızlı şarj yuvasına Captain America renginde bir renk kattı. Daha spesifik olarak, Marvel Sinematik Evrenin Falcon and the Winter Soldier filminde yer alan ve bir Avenger’a uygun görünen yıldızlarla bezeli üniformadan ilham almıştır.

El değmeden Vibranium kadar sağlam olup olmadığı konusunda yorum yapamayız, ancak Xbox Series X ve Series S ile birlikte gelen aynı Core kontrol cihazlarının şeklini alır. Pedi sıkıca tutmak için dokulu kulplarla oldukça rahat arkada titreşen daha hassas Impulse Analog Tetikleyicilere sahiptir, böylece her basışınızın etkisini hissedebilirsiniz.

Hızlı şarj yuvası, Razer’ın kontrol cihazınızı üç saatin altında tamamen doldurabileceğini söylediği gibi, sadece Cap’in kalkanı gibi görünmüyor. Gösterişlilik, bir oyun oturumunun sonunda onu manyetik pimlere yerleştirmeyi hatırlamayı kolaylaştırmalı, böylece en çok ihtiyacınız olduğunda ölü bir denetleyici bulmanın saf öfkesini yaşamazsınız – ya da en azından öyle olmasını umarsınız. dava.

Razer ürünlerinde her zaman olduğu gibi, bu, oyun PC’nizde konsolunuzda olduğu gibi mükemmel bir şekilde çalışır. USB ile takın veya ayrı olarak satılan resmi Xbox Kablosuz Adaptörü ile eşleştirin ve hazırsınız.

En iyi PC denetleyicisine buradan göz atın

Bu tasarım hoşunuza gitmezse Razer, 4 Mayıs’ta bazı Star Wars maskaralıklarını göreceğimizi ima ederek daha fazlasının olduğunu söylüyor. Mandalorian’ı zaten gördüğümüz için paramız bir Grogu (Bebek Yoda) oyun kumandasında. Geçmişte Boba Fett, Darth Vader ve Imperial modelleri. Diğer IP’ler de masada ve potansiyelin ötesinde bir Ağız versiyonuna sahip bir Merc’i sevsek de Deadpool 3 çıkış tarihidaha olası bir şey Doktor Garip 2-Şekilli, Multiverse of Madness’ın hemen köşede olduğu göz önüne alındığında yolumuza devam edecek.oyun-2