On yıldan fazla bir süre sonra, Nintendo Sports serisi Switch Sports ile geri döndü. 2006’daki Wii Sports’un devamı olan Nintendo’nun en yeni spor simülasyon oyunu, bowling, tenis ve daha fazlası gibi hayranların en sevdiği mini oyunlarla birlikte geliyor. Ancak, ayrıca Uzun zaman önce unutulmuş büyük bir sorunla birlikte gelir: bozuk televizyon ekranları.

Nintendo Switch Sports’un bir haftadan kısa bir süre önce piyasaya sürülmesine rağmen, oyuncular zaten bildiriyor televizyon kayıpları göre, Joy-Cons’larını yanlışlıkla fırlatmaktan kaynaklanan Kotaku. Hafif kontrolörler kesinlikle Wii’nin uzaktan kumandasından (2000’lerde Wii Sports’un yardımıyla birkaç ekrandan fazlasını paramparça eden) daha az güçlü olsa da, renkli mekanizmalar ölümcül olabileceklerini zaten kanıtladılar – sadece izleyin Twitch yayıncısı 63 adam tenis oynuyor.

Başka bir Twitch yayıncısı, Northernlion, ayrıca Joy-Con’unu yayındaki televizyon ekranında başlattı Geçen hafta Switch Sports oynarken. Bu örneklerin hiçbiri o kadar dramatik (ya da komik) olmasa da, 2009’un Wii Sports Home Shopping Network olayıhala oldukça eğlenceli olduklarını kabul etmelisin.

Bununla birlikte, bu TV öldürme çılgınlığı, sorunu engellemeye çalışan Nintendo’nun eksikliğinden kaynaklanmıyor. Tıpkı Wii Remote’lar gibi, Nintendo Switch Joy-Cons, denetleyicilerin televizyona bağlı mermiler haline gelmesini önlemek için özel olarak tasarlanmış bilek kayışlarıyla birlikte gelir. Pek çok kişi gibi, favori hareket kontrol oyunlarınızı oynamadan önce kendinizi zorlamaktan vazgeçtiyseniz, bu makalenin bunu yapmanız için size dostça bir hatırlatma olmasına izin verin.

Oyuncunun daha yıkıcı eğilimlerini ortaya çıkarma yeteneğinden bağımsız olarak, Nintendo Switch Sports şirket için sağlam bir başarı olduğunu kanıtlıyor. Gözden geçiren Kurt Indovina, GameSpot incelemesinde oyuna 7/10 puan vererek Switch Sports’un seride özellikle yenilikçi bir giriş olmasa da ruhunu yakalamak için iyi bir iş çıkardığını yazdı. Nasıl Switch Sports yıldızı olunacağına dair ipuçları için başlangıç ​​kılavuzumuza göz atmayı unutmayın.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1