Maxcom – dünyanın ana tedarik zincirinde yer alan ve hizmetleri en yaygın kullanılanlar arasında yer alan Polonyalı bir elektronik cihaz üreticisi ve dağıtıcısı. Portföy şirketlerinde giyilebilir cihazlara dayalı portföyler bulabilirsiniz. Bu durumdaki tekliflerden biri Maxcom FW22 Classic modelidir. Bu, bu eski iklim tasarımının bir özelliği olan, aralarından seçim yapabileceğiniz bir tekerlek seçimidir.

Bu kategorideki giyilebilir cihazlar hakkında daha fazla bilgi edinin ve şu anda neler yaptığımızı görün. Tasarım, dünyanın en popüler tasarımlarından biridir. Maxcom FW22 Classic’in 90’lı yılların tasarım ve stilinin yanı sıra protezleri, kasanın stili ve stilini de kapsayan en popüler versiyonu. Teknolojik olarak konuşursak, değiştirme hakkınız var, bu da kararları zamanında almak anlamına geliyor.

Maxcom şirketinden akıllı saat

Bu, TFT IPS ekranlı veya 0.96 boyutlu bükümlü çift Maxcom FW22 Classic model ekran için geçerlidir. Şarjdan şarja kadar 10 güne kadar dayanan 200 mAh kapasiteli bir lityum iyon pil ile donatılmıştır. Smartwatch en yaygın kullanılan cihazdır – dünyadaki en popüler cihaz sınıfı – IP68.

Maxcom FW22, ana yolun monitöründe bulunan aydınlatma alanında çalışıyor. Su geçirmez bir monitör, depolama ve doygunluk gibi küvetinizin tüm özelliklerini size sağlayacağız. Maxcom FW22 Classic, banyo EKG’si yapmak mümkün olduğu için kilo kaybı için bir destek olarak da kullanılabilir.

ayak. Maxcom

.Ączność

En yeni akıllı saat, akıllı telefonunuzu kaydetmek için kullanılan cihazdır. Maxcom FW22 Classic’i destekleyen Bluetooth kulaklık sayesinde, farklı cihazların veya cihazların temasına güç vermenin harika bir yolu. Smartwatch, M Active 2 uygulamalarıyla çalışır.

Maxcom FW22 Classic, 99.99 zł’lik yepyeni bir katalog fiyatı ve Neonet aralığında bile özel bir fiyat aralığı – 59.99 zloti. W dwóch wersjach kolorystycznych – czarnym ve białym.

Maxcom FW22 Classic – İşlev

Pulsoksimetre, pracy serca’yı izleyin, snu’yu izleyin, tętna’yı izleyin, ciśnienia krwi’yi izleyin, tryby sportowe, krokomierz, stoper, powiadomienia o wiadomościach, powiadomienia o połączeniach.

Teknik özellikler

Koperta z ikirzywa, wyświetlacz 0,98 ”IPS TFT, bateria Li-ion 200 mAh, czas pracy do 10 dni, Bluetooth 4.0, klasa wodoszczelności IP 68, aplikacja M Active 2.

Ürün: Prasowa Bilgilerigenel-22