Roku Express 4K+ medya akış cihazı Amazon’da 29 dolara satışa çıktı. Bu, Roku’nun normal fiyatından 10 dolarlık bir indirim ve Şubat’tan bu yana ilk kez bu kadar düştüğünü gördük. Bu, bir paket ödemeden 4K içeriğe kolay erişim elde etmek için harika bir fırsat. Roku ürünleri serisinde, bunun Roku’nun en son sürümlerinden biri olmasına rağmen, aslında en ucuzlarından biridir. Bugünkü fiyat, Express 4K+’yı, 4K içeriği desteklemeyen normal Express’in sadece 5$ üzerine koyuyor. Bu fırsatı Best Buy gibi diğer perakendecilerde de bulabilirsiniz, ancak uygun fiyat nedeniyle nakliye her durumda ücretsiz olmayabilir.


Roku Ekspres 4k Artı

Roku Ekspres 4K+ 2021 | 10$ indirim

İster aptal bir TV’yi güçlendirmeniz, ister mevcut platformunuz için daha fazla akış seçeneğine ihtiyacınız olsun, bu, tonlarca 4K içeriğe ve etrafındaki daha büyük akış kitaplıklarından birine erişmenin harika ve ucuz bir yoludur.

Amazon’da 29 dolar

En sevdiğiniz içeriğin tamamını tüketmek için asla çok fazla farklı yolunuz olamaz ve bunun gibi bir cihazı istemenizin birçok nedeni vardır. Halihazırda bir akıllı TV’niz olsa bile, Roku Express’in TV’nizin yerleşik akıllı platformuna kıyasla ne kadar hızlı ve genel olarak ne kadar iyi olduğuna şaşırabilirsiniz. Kabul edelim, çok az TV gerçekten doğru anlıyor. Roku, her türlü başarı için doğru olanı elde etmeye bağlı bir şirkettir, bu nedenle Roku kitaplığına erişmenin hızlı ve tutarlı olacağını bilirsiniz.

Express 4K+, 4K Roku içeriğine erişmenin de en ucuz yoludur. HDR desteği ile görüntü kalitesini gerçekten yükseltebilirsiniz. En sevdiğiniz programları TV’nizden sıkıştırabileceğiniz en iyi görüntüyle izleyin.

Çift bantlı Wi-Fi ile daha az kesintiyle daha da sorunsuz bir deneyim elde edebilirsiniz. Ayrıca ev ağınıza bağlanabilir ve Roku’yu akıllı evinize ekleyebilirsiniz. Amazon Alexa ve sesli komutlarla kontrol edin veya sesli arama özelliğine sahip birlikte verilen uzaktan kumandayı kullanın.

Roku içerik kitaplığı, Netflix, Hulu, HBO Max ve daha fazlası gibi tüm favori akış platformlarınızı içerir. Ayrıca, Roku orijinallerine ve bilmediğiniz diğer uygulamalara erişebilirsiniz. Roku, kurmayı ve girmeyi de çok kolaylaştırır.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20