Samsung, katlanabilir akıllı telefon pazarının tartışmasız kralıdır ve başarısı büyük ölçüde Galaxy Z Flip 3, Geçen yıl en popüler bükülebilir telefon. Z Flip 3 bir selefine göre kayda değer bir gelişme ve daha büyük bir harici ekran, geliştirilmiş dayanıklılık ve daha pürüzsüz bir iç ekran sundu. Her ne kadar muhtemelen olarak adlandırılacak olan bir sonraki model Z Flip 4, bütünleştirici bir güncelleme olduğunu kanıtlayabilir, sonunda bir pil yükseltmesi sunabilir.
Her üç Z Flip telefon da 3.300 mAh pil içerir ve tam bir gün için zar zor yeterlidir. galaksi kulübü Flip 4’ün biraz daha büyük bir pile sahip olacağına dair kanıt bulduğunu iddia ediyor.

Samsung’un katlanabilir telefonları çift pil kurulumuna sahip ve görünüşe göre SM-F721 model numarasını taşıyan Flip 4 daha büyük bir ‘alt’ pile sahip olacak. Bu, reklamı yapılan toplam kapasiteyi 3,400 mAh’ye çıkaracak ve bu da 100 mAh’lik bir artış olacaktır.

Kabul, bu bir dakika değişikliği, ama en azından bir şey. Ayrıca, pil ömrünü etkileyen tek şey pil kapasitesi değildir. İşlemci de önemli bir rol oynuyor ve içeriden güvenilir bir bilgi, Galaxy Z Flip 4’ün aşağıdakilerden güç alacağını söyledi. Flip 3’ü besleyen çipten daha gelişmiş bir düğüm üzerine inşa edilecek olan Snapdragon 8 Gen 1 Plus ve bu teorik olarak cihazı daha verimli hale getirmelidir.
Cihazın 15W’tan daha hızlı şarj hızlarını da destekleyip desteklemeyeceği konusunda henüz bir bilgi yok. Diğer özelliklerin çoğu da gizemle kaplıdır. Flip 4 şu özelliklere sahip olabilir: Flip 3 ile aynı tasarım6.7 inçlik bir iç ekran ve 1.9 inçlik bir kapak ekranı bekleyebileceğimiz anlamına geliyor.telefon-1