Vivo T1 Pro 5G ve Vivo T1 44W, 4 Mayıs’ta Hindistan pazarlarına gelecek. Vivo T1 Pro 5G’nin Snapdragon 778G SoC tarafından desteklendiği resmi olarak onaylandı. Şimdi, Vivo, bu yaklaşmakta olan ahizenin ultra hızlı şarj yetenekleriyle birlikte arkadaki birincil görüntü sensörünün ayrıntılarını açıkladı. Lansmana öncülük eden şirket, 2 Mayıs’ta saat 12: 00’de IST’de sergilenmesiyle ilgili bilgileri de açıklamayı planlıyor.

Vivo bir yetkili kurdu mikro site Vivo T1 Pro 5G ve Vivo T1 44W’nin lansmanı için Flipkart’ta. Bu telefonların 117 derecelik geniş açılı sensör ve makro sensör eşliğinde 64 megapiksel Super Night birincil kamera ile donatılacağı resmi olarak doğrulandı. Ayrıca Vivo T1 Pro 5G, 66W Turbo Flash Charge ultra hızlı şarj desteği sunacak. Vivo’ya göre bu teknoloji, yaklaşık 18 dakikalık şarjla pil ömrünün yüzde 50’ye kadarını sağlayabiliyor.

Geçmiş bir rapor, Vivo T1 Pro 5G’nin Android 12 tabanlı Funtouch OS 12’de çalışabileceğini öne sürdü. 90Hz yenileme hızına sahip 6.44 inç full-HD+ AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor. Ön tarafta 16 megapiksellik bir selfie atıcı olabilir. Bu telefonun ayrıca 4.700 mAh pil içermesi bekleniyor.

Özellikle Vivo T1 Pro 5G ve Vivo T1 44W, sırasıyla iQoo Z6 Pro 5G ve iQoo Z6 4G’ye benzer görünüyor. Yaklaşan bu Vivo akıllı telefonlar, bu iQoo el cihazlarıyla bazı özellikleri paylaşabilir. Ancak, temel yapılandırmalar, kullanıcı arabirimi ve renk seçenekleri açısından farklılık göstermeleri beklenir. Geçen yıl Vivo, iQoo Z6 5G’ye benzeyen Vivo T1 5G’yi de piyasaya sürdü. iQoo, Vivo’nun bir alt markası olmasına rağmen, bu Vivo T1 serisi ve iQoo Z6 serisi akıllı telefonlar Hindistan’da birbirleriyle rekabet edecek.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.genel-8