Norsfell, bugün Tribes of Midgard güncelleme 2.03’ü (PS5 sürüm 2.003) yayınladı ve bu, platformlar arasında oyunda yapılacak bir dizi değişiklik için! Aşağıdaki tam Tribes of Midgard 2 Mayıs güncelleme yama notlarına göz atın.

Tribes of Midgard 2.03 Güncellemesi Yama Notları | Tribes of Midgard 2.003 Güncellemesi Yama Notları | Tribes of Midgard 2 Mayıs Güncelleme Yama Notları:

Norsfell, bu yeni güncellemenin tam notlarını henüz yayınlamadı. Oyunun bu Mayıs ayında PS Plus’ta ücretsiz olarak piyasaya sürülmesiyle, bu yeni yamanın bu sürümle bir ilgisi olabilir. Ancak ekip bir küçük yama birkaç gün önce herhangi bir kesinti gerektirmeyen ve bunun için yapılan değişiklikleri aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

Hilo Vikingler,

Umarız iyisinizdir! Şu anda yenilenen Hayatta Kalma Modu ve 3. Sezon için gelecek olan her şey üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz ve çok yakında bununla ilgili paylaşacak daha fazla haberimiz olacak. 🙂

Tribes of Midgard’ın dünkü duyurusunun ardından PlayStation Plus aracılığıyla edinilebilir 3 Mayıs – 6 Haziran arasında, henüz dağıtılan küçük bir yamamız var!

Bu yama herhangi bir kesinti gerektirmez – tüm platformlarda (PS4, PS5, Steam, EGS) değişiklikleri görmek için oyununuzu yeniden başlattığınızdan emin olun. İşte notlar!

Çift Sezon Deneyimi!

  • Bu sürümden itibaren geçerli olmak üzere, hem Destan hem de Hayatta Kalma Modlarında kazanılan Sezon Deneyimi miktarını ikiye katlıyoruz.
    • Norsfell: Wolf and Serpent Sagas boyunca, Sezon XP ilerlemesini çok dikkatli bir şekilde izliyoruz ve şu anki durumunda beklediğimizden daha yavaş ilerlediği sonucuna vardık. Oyuncuların, hangi biçimde olursa olsun, Tribes of Midgard’da eğlenirken ve bu kilit açmaları kovalamak için Sezon XP’lerini optimize etme verimliliği kazanma konusunda endişelenmeden hesap ilerlemelerini üst düzeye çıkarabilmelerini istiyoruz. Önümüzdeki aylarda izlemeye devam edeceğiz, ancak bunun ilerlemeyi daha hızlı ve (tam anlamıyla) daha ödüllendirici hissettirmek için değerli bir ilk adım olduğunu düşünüyoruz.

Daha Güçlü Tekneler, Tekneler, Tekneler!

  • Tüm Tekne türlerinin HP’si %100 artırıldı ve alınabilecek maksimum çarpışma hasarı yarıya indirildi.
    • Norsfell: Tekne dayanıklılığının beklediğimizden biraz daha dayanıksız olduğunu fark ettik, bu da kendinizi geminin enkazında bulmayı çok kolaylaştırdı. Tüm Teknelerin CP değerlerini, onlara çok ihtiyaç duyulan beka kabiliyeti sağlamak için büyük ölçüde artırdık, bu yüzden Viking yolculuğunuzu bitirmek bir veya iki darbeden fazlasını alacak.

Mağaza Döndürme Hızlandırma

  • Eklemeyi planladığımız artan içerik ve teklif miktarını hesaba katmak için, Öne Çıkan Mağaza rotasyonunu her 7’den 3 günde bir olacak şekilde hızlandıracağız.

Varsa, tam yama notları çıktığında bu gönderiyi güncelleyeceğimizden emin olacağız.oyun-6