Snap, ilk kameralı drone’u Pixy’yi tanıttı.

Bir tanıtım videosu (aşağıda), kırsalda dolaşırken üçlünün görüntülerini çekmek için Pixy’yi gökyüzüne gönderen bir grup arkadaşı gösteriyor.

Pixy ile uçuş başlatmak, birkaç uçuş modundan birini seçmeyi içerir: üzerine gelin, yörüngeye oturtun, ortaya çıkarın, favori yapın ve takip edin. Örneğin Follow, otonom cihazdan hareketinizi izlemesini ister ve havadan fotoğraf çekerken ve video çekerken sizi her zaman karede tutar.

İçerik, ister video ister resim olsun, ardından otomatik olarak Snapchat Memories’de kablosuz olarak depolanır.

Buradan, Hyperspeed, Bounce, Orbit 3D ve Jump Cut gibi hızlı Akıllı Düzenlemelerin uygulanması da dahil olmak üzere içeriğinizi özelleştirmek için Snapchat’in düzenleme araçlarını, Lensleri ve Sesleri dağıtabilirsiniz.

İşiniz bittiğinde, klibinizi veya fotoğrafınızı Snapchat veya başka bir platform üzerinden hızla paylaşabilirsiniz.

anlık sohbet

Snap, yeni Pixy drone’unu “büyük ve küçük maceralara uygun, cep boyutunda, serbest uçan bir yardımcı” olarak tanımlıyor.

Küçük uçan makineler, terazileri yalnızca 100 gram (0,22 pound) olarak döndürür ve uçuşlarını avucunuzun içinde başlatır ve bitirir. Pervanelerin etrafındaki koruyucu korumalar, karaya çıkarken parmaklarınızın parçalanmamasını sağlar ve sizi birkaç yıl önce Enrique Iglesias’ın başına gelen türden bir korku şovundan kurtarır.

pixy şimdi satın alınabilir ABD ve Fransa’da 230$’a, ancak nakliye süresi şu anda 16 haftayı gösterdiğinden son derece sabırlı olmanız gerekecek. Aksesuarlar arasında ek piller, ikili pil şarj cihazı ve tamponlu bir taşıma kayışı bulunur.

Bu, şirketin 2016 yılında piyasaya sürdüğü kameralı Snapchat Spectacles’ın izinden giderek, Snap tarafından piyasaya sürülen ikinci fiziksel ürün. Video ve görüntü yakalayabilen ve artırılmış gerçeklik özellikleri de sunan cihaz, artık piyasada. üçüncü yinelemesi.


genel-19