Neredeyse üç ay önce tanıtılan, 2020’nin Galaxy Tab S7’sinin uzun süredir devam eden devamı, lansman sırasında beklenmedik bir şekilde yüksek talep, Samsung’un da (dolaylı olarak) onayladığı bir şey. Tab S8 üçlüsünün S22 cep telefonu ailesi ve genel olarak “akıllı saatler” ile birlikte güçlü bir gişe rekortmeni olduğunu vurgulayan en son üç aylık mali rapor.

Bu erken vızıltıya rağmen, Galaxy Tab S8 ve Tab S8+ da puan aldı Ticari çıkışlarından kısa bir süre sonra bazı iyi indirimler (ve ekstra tatlandırıcılar), dünyanın iki ana cazibesini inkar edilemez bir şekilde geliştirdi. en iyi Android tabletler daha da ileri.

Ama sonra özel teklifler durdu ve geri gelmediler… ta ki bugünün erken saatlerine kadar. Kötü haber ise, pazarlık avcılarının bir dolar ya da yüz dolar tasarruf etmek için “vanilya” 11 inçlik modele razı olmaları gerekiyor. İyi haber şu ki, bir değişiklik için çeşitli küçük indirimler ve hediyeler veya hediye kartları kombinasyonları yerine doğrudan Amazon indirimlerine bakıyorsunuz.

Ayrıca, herhangi bir şekilde eklenmiş herhangi bir dize veya herhangi bir tür promosyon kodu yoktur, bu da kolaylık sağlamak için her zaman iyidir. Temel olarak, tek yapmanız gereken Amazon.com’a gitmek ve sepetinize eklemek için Plus olmayan ve Ultra Tab S8 olmayan 128 veya 256 GB’lık bir sürüm arasından seçim yapmak.

İlki tek pembe altın renginde 699,99$ liste fiyatından 70$’a alınabilirken, ikincisi grafit aromalı normal fiyatı olan 779,99$’dan 70$ daha ucuza ve seçiminize göre 100$’lık (ve tamamen emsalsiz) bir indirime sahip. pembe altın veya gümüş boya işleri.

Amazon’un çok fazla envanter taşıması veya talebi her zamankinden daha düşük fiyatlarla uzun süre idare etmesi pek olası değilken, bu indirimli grubun en sevdiğiniz modelini mümkün olan en kısa sürede sipariş etmeniz ve sipariş etmeniz gerektiğini vurgulamak gereksiz olabilir.

Ne de olsa, 128 GB’lık üç varyasyondan ikisinin şu anda e-ticaret devinin kendisinde bulunmaması, gümüş kaplamalı 256 gig modelin bu yazının yazıldığı sırada geri sipariş edilmiş olması ve bir taneden daha erken gönderilmemesi için listelenmesi muhtemelen tesadüf değildir. satın aldıktan sonraki ay.

Bunların (belli ki) burada bahsettiğimiz yalnızca Wi-Fi aygıtları olduğunu unutmayın, her biri cömert 8 gig RAM’in yanı sıra cayır cayır yanan hızlı 45W şarj edebilen büyük bir 8.000 mAh pil ile donatılmıştır. 120Hz yenileme hızı desteği ve 2560 x 1600 piksel çözünürlük ile yukarıda bahsedilen 11 inçlik ışıkları açık tutma ücreti.
Son teknoloji ürünü bir Snapdragon 8 Gen 1 işlemci tarafından desteklenen “normal boyutlu” Galaxy Tab S8… muhtemelen Apple’ın 2021 iPad Pro canavarları kadar güçlü değil, ama şu anda, Samsung’un 11 inçlik modeli, standart olarak kullanışlı bir S Pen içerirken önemli ölçüde daha uygun fiyatlı.telefon-1