Avrupa Birliği Sendikalar Konfederasyonu’na bağlı bir şirket olan Firma Reolink, Avrupa Birliği ve Avrupa Birliği dahil olmak üzere çok çeşitli istihbarat servislerine sahiptir.

chmurowe wspierają bezpieczne przechowywanie materiałów geniş, wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu ochrony danych kullanır. SD kart yuvasında geniş bir aksesuar yelpazesinin yanı sıra özel malzemelerin yanı sıra aralarından seçim yapabileceğiniz Reolink ürün ürünleri sunuyoruz. Listenin bir kopyasını kopyalamak istiyorsanız, tekrar tıklayın.

Reolink Cloud ürünleri üreticisi

Uzytkownicy urządzeń Reolink z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Włoch, Hiszpanii, Portugalii ve Avrupa’nın en büyük şehirlerinden biri.

ayak. yeniden bağlantı

Dostępne są trzy plani

Bu durumda, ikametgah ve işletme arasından seçim yapabilirsiniz, şirket hizmetlerimize üç abonelik sunar. Plan (ücretsiz), standart (ayda 3,59 Euro fiyatla) veya prim (7,19 Euro/ay fiyatla) diye bir şey yoktur. Różnią się bir między innymi liczbą obsługiwanych kamer oraz przestrzenią disskową.

Reolink, müşterilerimize malzeme ve malzeme alanında en iyi hizmeti sunmaktadır. Yapımcı, son yıllarda piyasaya sürülen özel filmler alanında Amazon Web Services’in en son içeriğiyle ilgilenir. Reolink, 2048 bit RSA, 128 bit AES algoritmasına ve bulut bilişim için TLS arayüzüne erişim sağlar. Şu anda videoyu Reolink Cloud ile paylaşmak isterseniz size bu konuda biraz bilgi vereceğim.

Şirket

Reolink, akıllı ev yönetiminde küresel bir yenilikçidir ve firmalar gibi ev aletleri alanında size çok çeşitli benzersiz ve kapsamlı çözümler sunabiliyoruz. Yapımcı ana üretim birimi klientom bezpieczeństwa dzięki wszechstronnej gamie produktów. Milyonlarca domino, rodzin ve sklepów’u izlemek ve izlemek için çok çeşitli araçlar sunuyoruz.

Ürün: Prasowa Bilgilerigenel-22