Büyüme için büyük planların son aşamasında, Peacock LeBron James, John Woo ve Will Packer’dan orijinal filmler üretmek için Universal Pictures ile işbirliği yapıyor.

NBC’nin en değerli programlarından bazılarını diğer platformlardan geri almak ve NBCUniversal’ın filmlerini gösterime girdikten hemen sonra yayınlamak için münhasır haklara sahip olmakla birlikte, Peacock’un büyük planı bir dizi orijinal film yapmayı da içeriyor. Peacock başkanı Kelly Campbell, yaklaşan projeleri hakkında yaptığı basın açıklamasında, hizmetin kendisini insanların özellikle film aramaya geldiği bir yer olarak gördüğünü ve müşterilerin isteklerini karşılamak için hareket ettiğini vurguladı.

Campbell, “İnsanların film izlemek için Peacock’a katıldığını biliyoruz, bu nedenle hayranlara hizmet etmek için sürekli olarak daha fazlasını ekliyoruz” dedi. “Universal Filmed Entertainment Group ile birlikte, şu anda yayınlanan efsanevi Universal Pictures gişe rekorları kıran filmlere ve sevilen serilere ek olarak önümüzdeki yıl müşterilerimize yeni, özel, orijinal filmler sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

Kayan yıldızlar, James ve Maverick Carter’ın SpringHill Company’sinden basketbolcunun bir genç olarak hayatını anlatan bir LeBron James “köken hikayesi”, platforma çıkan ilk Peacock orijinal filmlerinden biri olacak. Peacock da yeşil ışık yaktığını duyurdu Kızlar Gezisi yapımcı Will Packer’s Bunu ÖvChloe Bailey’in “bir topluluğun kilise korosunun en yeni üyesi olarak üyelerini daha yüksek bir müzikal yöne iten” oynadığı bir uzun metrajlı film ve John Woo’nun Katil. Peacock, Woo’nun yeni filmi yönetmek için geri döneceğini söylese de, şu anda hakkında başka bir ayrıntı yok. Katilama o, Bunu Övve Kayan yıldızlar Hepsinin 2023’te piyasaya sürülmesi planlanıyor.genel-2