Stranger Things’in küçük bir bükülme vaat etmeyen son sezonu. Ama aynı zamanda Austin Power döneminden sonra Mike Myers’ın dönüşü. Ve sonra Obi-Wan Kenobi hakkında bilmediğimiz ama bilmek isteyeceğimiz her şey. Ve son olarak, kimseyi pek ikna etmeyen ama herkesin göreceği The Wilds the Young Adult serisi.

Stranger Things – 4. Sezon – 27 Mayıs

Seksenler, ergenliğin özgürlüğü, analog yaşam ve aldığı tüm korku. Stranger Things, gezegensel bir fenomendir, bu durumda unutulmaz karakterlere sahip aktörlerle akıllı bir pazarlama ürünüdür. Bazı sahneler dizi tarihinde kalacak. Ancak açık bir son beklesek de son aşamalardayız. Ve öyle olmasaydı, pazarlama milyonlarca kızgın hayranla ilgilenecek. (Netflix)

The Pentaverate – 1. Sezon – 5 Mayıs

Mike Myers, Austin Power’dır. Austin Power, küresel başarıya rağmen herkesin anlayabileceği bir şey değil. Gülmeye gidiyor ama aynı zamanda hayır. Alışılmışın dışında ve her zaman ilham vermeyen aşırı ve parlak bir komedi. Pentaverate, sekiz karakteri oynayacak olan Mike Myers gibi çılgın bir dizi olmayı vaat ediyor. O zaman bir Mike Myers şovu. (Netflix)

The Wilds – 2. Sezon – 6 Mayıs

En çok beklenen diziler arasında yer alıyor. Birileri burnunu çekse bile. Gizemli bir psikolojik deneyin kurbanı olan ve terkedilmiş ancak ıssız bir adada izlenen kızların hikayeleri çok güzel anlatılmış. Biraz Lost’u andırıyor, ama aynı zamanda gençlerin en kötü dizisini de andırıyor. Kısacası, hiçbir bölümü kaçırmamak için her şey var. (Amazon Prime)

Obi-Wan Kenobi – Mini Seri – 27 Mayıs

Ewan McGregor’un Star Wars dünyasına dönüşü Hikaye, Obi-Wan Kenobi’nin çırağı Anakin Skywalker’ın en kötü Sith Lordu Darth Vader’a dönüşümüne tanık olduğu Star Wars: Revenge of the Sith’in dramatik olaylarından 10 yıl sonra başlıyor. . (Dinsey +)genel-18