Elizabeth Banks’in yönetmenlik gezisi Kokain Ayı Universal Pazartesi günü yaptığı açıklamada, 24 Şubat 2023’te ülke çapında sinemalara gireceğini duyurdu.

Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan gerilim, bir uyuşturucu kaçakçısının uçak kazası, kayıp kokain ve onu yiyen iri yarı siyah ayı hakkında 1985 gerçek hikayesinden ilham alıyor.

Kokain Ayı 500 kiloluk bir apeks yırtıcısının şaşırtıcı miktarda beyaz tozu yuttuğu ve daha fazla darbe ve kan arayan koka dayalı bir öfkeye devam ettiği bir Georgia ormanında birleşen tuhaf bir polis, suçlu, turist ve genç grubu izliyor.

Oyuncu kadrosu, arkadaşı Keri Russell tarafından yönetiliyor. Amerikalılar Margo Martindale, Ray Liotta, Alden Ehrenreich, O’Shea Jackson Jr., Jesse Tyler Ferguson, Kristofer Hivju, Kahyun Kim, Christian Convery, Brooklynn Prince ve yeni gelen Scott Seiss.

Film gevşek bir şekilde raporlamaya dayanmaktadır. New York Times. Banks, Jimmy Warden’ın senaryosundan yönetildi.

Phil Lord, Chris Miller ve Aditya Sood, Lord Miller için yapımcılık yapıyor. Brian Duffield, Banks ve Max Handelman ile birlikte, daha önce filmin yapımcılığını üstlenen Brownstone Productions markasının yapımcılığını da üstleniyor. Bir sesi tam olarak söyleme ve duyma yeteneği Universal için franchise. Robin Fisichella yürütücü yapımcılık yapacak.

Bankaların önceki yönlendirme kredileri şunları içerir: Mükemmel Saha 2 Evrensel için ve Charlie’nin Melekleri 2 Sony için.sinema-2