Elden Ring’deki her büyüyü toplamak istiyorsanız, bir uğrayıp Büyücü Sellen’a merhaba demek isteyeceksiniz. Bulduğunuz parşömenleri teslim ederek stoku oldukça iyileştirilebilir, ancak büyücülük Kristal Barajı durumunda, öğreticiden çıkar çıkmaz onu yakalayabilir ve bunun için rünleri biriktirebilirsiniz. Bu kılavuzda, size Sorceress Sellen’ı nerede bulacağınızı söyleyeceğiz ve bu büyüyü koleksiyonunuza ekleyeceğiz.

Kristal Baraj açıkladı

Crystal Barrage, kullanmak için 23 Zeka gerektiren bir büyüdür. Görsel olarak harika bir gösteride parıltılı taş parçalarından oluşan bir voleybolu ateşler. Ancak, oyunun en verimli büyülerinden biri değildir ve çoğu oyuncu için üst düzey bir hasar kaynağı olarak hizmet etmeyecektir.

Crystal Barrage’ın eşya açıklaması şöyle:

Raya Lucaria Akademisi’nin parıltılı büyülerinden biri. Parıltılı kristal parçalarından bir yaylım ateşi atar. Şarj etmek gücü arttırır. Kristal Kadro’nun bir büyüsü, taşın bilgeliğini takip eden bir grup büyücü – Kristallilerin zayıf düşüncelerinde kilitli sırlar.

Kristal Baraj nerede bulunur

Kristal Baraj, Limgrave’deki Waypoint Harabeleri içinde bulunan Büyücü Sellen’den satın alınabilir. Büyüyü 1.500 rün karşılığında satıyor ve ilk toplantınızda satacak – yani, kilidini açmak için ona oyunun birçok parşömeninden herhangi birini teklif etmeniz gerekmediği anlamına geliyor.

Ara Nokta Harabeleri

Eğitimi bitirir bitirmez, Agheel Gölü boyunca doğuya giderek Waypoint Harabelerine erişebilirsiniz. Düşük seviyeli oyunculara yönelik olduğu için, bölgedeki düşmanlarla herhangi bir sorun yaşamamalısınız.

Kalıntılar, bir mahzene inen bir dizi basamağa ev sahipliği yapıyor. İçeride, Mad Pumpkin Head patronuyla yüzleşeceksiniz. Bu adam yavaştır ve alt edilmesi oldukça kolaydır, ancak kafasının hasara karşı bağışık olduğunu unutmayın, bu nedenle sırtına veya karnına vurmaya odaklanın. O öldüğünde, kapıdan geçebilir ve artık size Kristal Baraj satabilecek olan Büyücü Sellen’e erişebilirsiniz.

Uzun ve dolambaçlı görev dizisini takip ederseniz, bu NPC sonunda bu noktadan hareket edecektir. Ancak yine de büyülerini yeni yerinde satacak. Bunun nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Büyücü Sellen Görev Rehberimizi takip edin.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1