Birçok insan için Elden Ring’de bir karakter yaratmanın eğlenceli yanı, en havalı silahlara, zırhlara ve büyülere sahip olmanızı sağlamaktır. Bu size benziyorsa, Briars of Sin’e bir göz atmak isteyebilirsiniz. Bu büyücülük tuhaf bir şekilde Faith’te bazı noktalara sahip olmanızı gerektirse de, yatırıma değecek kadar çok görsel güzelliğe sahip. Bu kılavuzda, onu nereye toplayacağınızı söyleyeceğiz.

Briars of Sin açıkladı

Briars of Sin, kullanmak için 24 Faith gerektiren bir büyücülüktür. AOE hasarı vermek için etrafınızda bir daire içinde kanlı dikenler oluşturur, ancak bu süreçte size de hasar verir.

Briars of Sin’in eşya açıklaması şöyle:

Suçları nedeniyle kuzeye sürgün edilenler tarafından kırmızı parıltılı taşla birlikte keşfedilen sapkın bir büyü. Günahların kefareti olarak kendi eliyle dökülen bir kan yığınından büyük dikenler çağırır. Bu büyü tekrar tekrar kullanılabilir. Akademi, gücünü inançtan alan bu sihri lanetliyor.

Briars of Sin nerede bulunur?

Briars of Sin, Liurnia of the Lakes’te bir düşman tarafından düşürüldü. Gölden doğrudan Raya Lucaria Akademisi’nin doğusundan çıkın, ardından yol sola ayrılana kadar kuzeye gidin. Bu yolu takip edin ve ardından birkaç ateş sümüğü ile çevrili bir alev asası kullanan bir düşman bulmak için güneye doğru yürüyün.

Alternatif olarak, Sanatçının Kulübesi Grace Sitesine geçebilir ve bu hızlı seyahat noktasını bulup kilidini açmanız koşuluyla, düşmana ulaşmak için doğrudan kuzeybatıya doğru kayaların üzerinden geçebilirsiniz.

Her iki şekilde de düşmana ulaşmaya karar verirseniz, onu yenmek hızlı ve kolay olacaktır. Öldüğünde, Briars of Sin için vücudunu yağmala.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1