Respawn Entertainment ve EA, Titanfall serisini şimdilik arka cebine koymuş olsa da, oyun topluluğu bugün Titanfall 2 Günü’nü kutladığı için franchise hayranları henüz Titanfall 2’yi unutmadı ve bu bir play-in oturumu ile .

Duyuru adresinde yapıldı Apex Legends alt dizini, topluluk üyelerinin Apex Legends’ı başlatan oyunu takdir ettikleri (iki oyunun birbirine bağlı olduğu göz önüne alındığında). Titanfall 2 hala bilgisayar korsanlarından ve dolandırıcılardan (en azından PC’de) muzdarip olsa da, hayranlar özel sunucular için bir araya geldi. Reddit kullanıcısının mesajına bakın SDCored:

Ey Efsaneler!

Bildiğiniz gibi (veya bilmeyebilirsiniz!), Apex Legends daha büyük bir evrenin parçasıdır: Titanfall evreni. O olmasaydı, bugün sahip olduğumuz oyunlara sahip olamazdık. En sevdiğimiz efsaneleri oynamamız için bize bu kadar geniş bir evren sağladığı için Titanfall ve Titanfall 2’ye borçluyuz.

Saygı duruşunda bulunmak için topluluğu Titanfall 2 oynamak için bir araya getirmekten daha iyi bir yol olabilir. Geçen yıl, r/titanfall alt dizisi bir araya geldi ve 1 Mayıs’ta (ve sonrasında!) Titanfall 2’yi olabildiğince oynadı. Respawn, TF2’yi hafta sonu için ücretsiz hale getirdi! İkincisi bu yıl bir daha olmayacak olsa da, bir topluluk olarak bir araya gelerek, oyuna olan sevginizi ve desteğinizi göstererek ve oyunu bu kadar uzun süredir seven tüm insanlarla oynayarak Titanfall’a olan sevginizi göstermeniz önemlidir. Respawn’a bu oyunu hala sevdiğimizi gösterin!

Katılmak istiyorsanız veya sadece PC’deki Titanfall sunucularının durumunu kontrol etmek istiyorsanız (sorunların çoğu PC’de meydana geldiği için), bu süper bilgilendirici gönderiye göz atın.

1 Mayıs’ın Titanfall 2 Günü olması Respawn tarafından resmi olarak ilan edilmemiş olsa da, bir oyun topluluğunun tüm zamanların en büyük birinci şahıs nişancı oyunlarından birini kutlamak için bir araya geldiğini görmek hala bir zevk (evet, söyledim).oyun-6