Teklifin hemen ardından sıcak Anneler Günü öncesinde en küçük ve en ucuz akıllı hoparlöründe çok güzel bir indirim olan Amazon, şimdi de en büyük akıllı ekranında harika bir indirim yapıyor.

resmen Eylül 2021’de tanıtılan ve birkaç ay sonra ticari olarak piyasaya sürülen, yedekte devasa 15.6 inç dokunmatik ekrana sahip ilk Echo Show cihazı, ilk kez tam bir 50 dolar ile işaretlendi.

Yükselen boyutuna ve 1920 x 1080 ekran çözünürlüğüne rağmen, Echo Show 15’in normalde üçüncü nesil Echo Show 10’dan daha pahalı olmadığını ve aynı 250 $ ‘ı getirdiğini unutmayın.

Tabii ki, daha büyük bir cihaz her zaman daha iyi değildir … her şeyde daha iyi değildir, bu durumda daha küçük Alexa özellikli akıllı ekran üstün bir genel ses deneyimi sunarken aynı zamanda Echo Show 15’in sunduğu süper gelişmiş otomatik çerçeveleme ve hareket teknolojilerini destekler. olmadan gelir.

Yine, en yeni Echo Show 10 sürümü şu anda tek bir kuruş indirimli değil ve Echo Show 15’inizi monte etmek için bir duvar bulabilirseniz, devin sonsuz eğlencesinden, bilgisinden ve bilgisinden kesinlikle memnun kalacaksınız. aile organizasyonu imkanları.

Veya 2019 veya 2021’den çok daha küçük bir Echo Show 8 ile işleri her zaman daha basit ve daha ucuz tutabilirsiniz. Bu kötü adamların her ikisi de yumruk atıyor ve ikisi de sırasıyla 110 ve 130 dolarlık normal fiyatlardan aynı 40 dolarlık indirimle satışta.

Daha yeni sürüm aslında hiç bu kadar ucuz olmamıştı ve birkaç önemli şekilde, tıpkı Echo Show 10’da olduğu gibi jumbo boyutlu Echo Show 15’i gölgede bırakıyor. Doğru, ikinci nesil Echo Show 8 ayrıca görüntülü aramalar sırasında sizi her zaman çerçeve içinde tutabilen etkileyici bir 13 MP kamera ve Amazon’un bugüne kadarki en büyük akıllı ekranının ses performansını aşan iki güçlü 2 inç hoparlörle birlikte geliyor.

Son fakat en az değil, hardcore Alexa hayranları En iyi Anneler Günü 2022 fırsatları, küçücük ikinci nesil Echo Show 5’i de 84,99 $ liste fiyatından kendi başına 35 $’lık iyi bir indirimle düşünmek isteyebilir.

Bu kompakt ancak son derece kullanışlı cihaz, daha önce birkaç kez biraz daha düşük bir fiyatla satışa sunuldu, ancak çok yakın zamanda değil, bu da onu şu anda oldukça sıcak bir pazarlık haline getiriyor.telefon-1