Gençler için hafif bir akıllı saat olan Crossbeats Ignite Lyt, Pazartesi günü Hindistan’da piyasaya sürüldü. Akıllı saat, 2.5D kavisli konturlu kenarlara sahip 1.69 inç ekrana sahiptir. Ses markası ayrıca, akıllı saat sahibi olma deneyimini geliştirmek için tasarlanmış, türünün tek örneği Hindistan’da yapılan Crossbeats Xplore’un piyasaya sürüldüğünü de duyurdu. Şirket, Ignite Lyt akıllı saatin Tiyatro ve DND modları gibi benzersiz özelliklere sahip en hafif saatlerden biri olduğunu iddia ediyor. Akıllı saat ayrıca çoklu spor modu ve 7 günlük uyku veri kaydı içeren bir uyku izleme özelliği ile doludur.

Hindistan’da Crossbeats Ignite Lyt fiyatı ve bulunabilirliği

Crossbeats Ignite Lyt akıllı saat şu anda 1,999 Rs’lik bir tanıtım fiyatıyla fiyatlandırılmıştır ve Crossbeats’ten satın alınabilir resmi internet sitesi. Alıcılar ayrıca akıllı saati üç farklı renkte seçme seçeneğine de sahip olacaklar: Karbon Siyahı, Safir Mavisi ve Zenith Altın.

Crossbeats Ignite Lyt özellikleri

Belirtildiği gibi, yeni piyasaya sürülen Crossbeats Ignite Lyt akıllı saat, konturlu 2.5D kenarlara sahip 1.69 inç ekrana, çoklu spor moduna ve 7 günlük uyku veri günlüğüne sahip bir uyku izleme özelliğine sahiptir. Marka ayrıca akıllı saatin bir SpO2 izleyici ile paketlendiğini ve 24 saatlik veri günlükleri için gerçek zamanlı kalp atış hızı takibi sunduğunu iddia ediyor. Bunun yanı sıra giriş seviyesi IP68 sertifikalı, toza ve suya dayanıklı, tek şarjla 15 güne kadar dayandığı iddia edilen bir pille dolu akıllı saat.

Aynı zamanda Crossbeats, tam veri gizliliği ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi ile yüzde 100 güvenli olduğu söylenen, kullanıcılar için giyilebilir deneyimi geliştirebilecek bir uzantı hizmeti olan Crossbeats Xplore uygulamasını da duyurdu. marka.


En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Coinbase, Eski Snap Hindistan Başkanı Durgesh Kaushik’i Pazar Genişletme Planlarına Liderlik Etmek İçin İşe Aldı

NFT Marketplace OpenSea Sessizce ApeCoin’i Resmi Ödeme Yöntemi Olarak Ekliyorgenel-8