eğer saymazsak Önce masaüstü oyun olarak tasarlanan ve daha sonra mobil platforma da taşınan Hearthstone, Diablo Immortal, Blizzard’ın mobil oyun pazarına ilk girişi olacaktı. Oyunun Blizzcon’da yayınlanmasının ardından hayranların tepkisine rağmen, Diablo Immortal yılın en çok beklenen mobil oyunlarından biri gibi görünüyor. Immortal’ı da PC’ye getiriyor. Bununla birlikte, Diablo Immortal, mobil cihazlara öncelik veren bir oyun olmaya devam ediyor, bu nedenle iki sürüm arasındaki farklar çoğunlukla kontrollerle ilgili olacak.

Bununla birlikte, Blizzard mobil cihazlarda büyük bahis yapıyor gibi görünüyor. Mobil cihaz için olası bir Warcraft oyunu hakkında bilgimiz olmasına rağmen, ABD şirketi yakın zamana kadar oyunun varlığını doğrulamadı.

Bu haftanın başlarında, Blizzard onaylanmış ki resmi açılış ilk Warcraft mobil oyununun 3 Mayıs’ta saat 10.00’da yapılması planlanıyor. Ne bekleyeceğimize dair hiçbir fikrimiz yok, ancak bunun Teamfight Tactics damarlarında başka bir otomatik savaşçı olma olasılığını dışlamıyoruz. Önümüzdeki haftanın başlarında daha fazla haberimiz olacak, bu yüzden daha fazlası için bizi izlemeye devam edin.telefon-1