kadar sadece bir hafta kaldı Deliliğin Çoklu Evreninde Doktor Strange Marvel, haberlerin kulaktan kulağa yayılmasını beklemek yerine, MCU’nun geleceğini değiştirebilecek bir kamera hücresi içeren yeni bir teaser yayınladı.

Benedict Cumberbatch’in Steven Strange’i Marvel Studios’un yaklaşmakta olan manşetlerine girdi Çılgınlığın Çoklu Evreni, ancak filmde görünmesi planlanan tek ağır vurucu o değil. Hem Scarlet Witch hem de America Chavez bir şekilde ikinciyi etkileyecek Doktor Garip Filmin tüm MCU’nun kendi içine çökmesiyle ilgili hikayesi – Marvel’in içine girdiği anlatı alanı hakkında birkaç soruyu gündeme getiren bir olay.

Süre Çılgınlığın Çoklu EvreniEn yeni teaser çoklu evrene ne olduğunu veya Steven’ın nasıl dahil olduğunu açıklamıyor, filmin bir noktasında MCU’nun Illuminati’siyle yüz yüze geleceğini doğruluyor. Marvel’in çizgi romanlarında Illuminati, Avengers, Earth’ün büyülü topluluğu, Wakanda, Atlantis ve belki de en ilginç olanı mutantlar gibi farklı grupların temsilcilerinden oluşan gizli bir kahraman grubudur.

Bir çeşit sarı sandalyede oturan biri.
Marvel Stüdyoları

Iron Man, Doctor Strange ve Black Panther gibi çizgi romanlardan bir dizi klasik Illuminati üyesi şimdiden MCU’da boy gösterdi. Ancak bu tanıtımla ilgili dikkate değer olan şey, Patrick Stewart’ın uzun süredir yetenekli gençlerin eğitimcisi ve Illuminati’nin tanınmış bir üyesi olan Charles Xavier’in bir varyantı olarak ortaya çıktığı iması. Stewart’ın yüzünü görmeseniz de sesi, oturduğu Day-Glo sarı vurgulu sandalye gibi hemen tanınabilir. Çılgınlığın Çoklu Evreni‘ Xavier varyantı, Xavier’in Xavier’ine biraz benzerlik gösterecek. 90’lar X Men karikatür. İlginç bir şekilde, teaser ayrıca şunları da içeriyor: en küçük canlı aksiyon gibi görünen şeylere bakışlar Kaptan Peggy Carter ve kesinlikle tercih eden bir Kaptan Marvel Lashana Lynch bundan fazla Tom Cruise.

Sadece birkaç yıl önce, Marvel Studios, karakterlerin sinematik haklarıyla ilgili komplikasyonlar nedeniyle, MCU’da mutantların ortalıkta dolaşması potansiyeliyle hayranları alay etmezdi. 2019’da Disney’in 21st Century Fox’u satın almasıyla çözüldü. Düşünülecek kadar vahşi, Çılgınlığın Çoklu Evreni‘ Kriz anında bir araya gelen farklı boyutlardaki kahramanlar hakkındaki hikaye, Marvel’in X-Men hayranlarının görmeyi beklediği bir grup “yeni” karakteri tanıtması için mükemmel bir yol.

Deliliğin Çoklu Evreninde Doktor Strange 6 Mayıs’ta sinemalarda.genel-2