Caesars Palace’daki Colosseum’un merkezinde sahnenin ortasında duran Billy Eichner, sergi endüstrisinden 3.000 kişi için çok acil bir soru sordu.

“Vegas! Tarih yazmaya hazır mısınız?” aktör Çarşamba günü Universal Picture’ın CinemaCon sunumu sırasında mikrofona bağırdı. “Yalnızca bir asır sürdü!”

Bununla Eichner, “tüm açık bir LGBTQ kadrosuna sahip ilk büyük stüdyo filmi” olarak övdüğü bir film olan Bros’a ilk bakışını ve bununla birlikte bir romantik komediyi sundu. Eşcinsel aktörlerin de heteroseksüel roller oynadığı film için “Uzun, çok uzun bir süre bekledik” dedi.

kardeşler Nicholas Stoller tarafından, yıldız Eichner ile birlikte yazdığı ve bir ilişki girişiminde bulunurken bağlılık sorunları yaşayan iki adam (Eichner ve Luke Macfarlane) hakkında yazdığı bir senaryodan yönetiliyor. Jim Rash, Harvey Fierstein, Monica Raymund, Amanda Bearse, Guillermo Diaz, Dot-Marie Jones ve Benito Skinner filme yeteneklerini katan isimlerden sadece birkaçı.

Fragman, filmin Eichner’ın karakteri Bobby Leiber’ın bir stüdyo tarafından bu konuşmaları detaylandırırken (bazıları gösteriliyor) LGBTQ odaklı bir senaryo yazmasının istendiğini paylaştığı meta anları olduğunu ortaya koydu.

Klip ayrıca çevre partileri, aile anları, spor salonu antrenmanları, iş toplantıları ve hatta dört kişilik bir alem göstererek anlattığı hikayeyi yansıtmaktan da çekinmedi. Diaz’ın karakteri bir sahnede “İkiniz de diptesiniz, sorun bu” diyor. Bir diğerinde, Eichner’ın çıplak poposu gösterilmektedir.

Film 30 Eylül’de çıkıyor. kardeşler National Association of Theatre Owners’ın ev sahipliğinde düzenlenen yıllık kongre sırasında bir dizi fragman ve yetenek gösterimi ile öne çıkan Universal’ın paketlenmiş sunumunun bir parçası olarak sunuldu. Gösteriden önce, Eichner sahnede geçirdiği kısa süre boyunca bol bol güldü.

Yorumlarına bir şaka seli ile başladı. “Bu, Adele para iadelerinden bu yana Caesars Palace’ta olan en heyecan verici şey,” diye espri yaptı. “Genellikle Vegas’a geldiğimde, Cher, Britney Spears ve Bellagio Çeşmesi gibi gey ikonlarının performanslarını görmeye gelirim.

Daha sonra aradı kardeşler Lady Gaga’nın aynı Caesars sahnesinde Tony Bennett ile seks yapmasından bu yana “Vegas’ı vuran en sıcak şey”. Eichner, eşcinsel aktörlerin heteroseksüel oynadığını görmekle ilgili olarak bunu şöyle açıkladı: “Film müdavimlerinin inandığı her şeye bakın – Yıldız Savaşları, Örümcek Adam ve transformatörler. Eşcinsel bir adamın heteroseksüel oynayabileceğini düşünmüyorsun ama Chewbacca’ya inanıyorsun?”

Ardından, “Temsil önemlidir” dedi. Başka ciddi anlar da vardı. Eichner, fragmanın çıkışını yaparken AMC Burbank 16’nın genel müdürü Jeff Zarrillo’ya katıldı. Kocası Paul’ün seyirciler arasında olduğu New Jersey’li gey bir adam olan Eichner, Prop 8’i sonuna kadar takip eden meydan okuyuculardan biri olarak onu kredilendirdi. Yargıtay’a.

Zarrillo, “New York’ta aşık olan iki adam hakkında bir film izlemenin hayatım boyunca beklediğim bir film olduğunu itiraf etmeliyim” dedi.

Eichner, yaratıcı ekibin ilk önceliğinin elbette “harika, eğlenceli bir film” yapmak olduğunu, ancak bunun ötesinde oyunculara gözden kaçan fırsatlar sağlamak istediklerini söyledi. “Filmim hakkında bunu söylemenin benim için tuhaf olduğunu biliyorum ama bu şimdiye kadar gördüğünüz herhangi bir komedi ya da romantik komediye benzemiyor” dedi. “Bu, trajik bir şekilde acı çeken eşcinsellerle ilgili değil. Bu, birlikte yaşamak için katlanılabilir başka bir insan bulmanın ne kadar zor olduğuyla ilgili.”

ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Hollywood Muhabiri Bu, CinemaCon’da Yılın Komedi Yıldızı ile onurlandırılacağının açıklanmasıyla aynı zamana denk gelen Eichner, Bros’u şimdiye kadar yaptığı en iyi şey olarak nitelendirdi. “Yaratıcı olarak, şimdiye kadar yaptığım en ödüllendirici şey ve profesyonel olarak en anlamlı şey. Geçen sonbaharda New York’ta çektik ve büyülüydü” dedi.sinema-2