Bu yıl 20. yılını kutlayan Focus Features, sinema sahiplerini çok çeşitli özel filmlerle etkilemek için Çarşamba günü CinemaCon’a geldi. Downton Manastırı: Yeni Bir Dönem.

Focus başkanı Peter Kujawski, bu hafta Las Vegas’ta bir araya gelen tiyatro sahiplerine “Sinema salonları kutsal mekanlar ve kültürümüz için hayati önem taşıyor” dedi ve müstakbel eşinin elini ilk kez bir tiyatroda tuttuğunu hatırladığını da sözlerine ekledi.

“Son iki yılda 24 film açtık. Diğerleri eğilirken biz eğildik,” diye devam etti Kujawski. “Bu yıl rekor 15 film çekeceğiz. Bunu yeni normalimiz olarak kabul edebilirsiniz.”

Sahneyi alan dağıtım şefi Lisa Bunnell daha sonra Universal’a ait özel etiketin yaklaşan listesini paylaştı.

Focus, yepyeni fragmanına bir göz attı. Bayan Harris Paris’e Gidiyor, Lesley Manville’in modaya uygun bir Hıristiyan elbiseye sahip olma ve Paris’e seyahat etme hayali olan bir İngiliz hizmetçi olarak oynadığı tuhaf, iç ısıtan bir komedi. 15 Temmuz’da vizyona girecek olan filmde Isabelle Huppert, Jason Isaacs ve Lucas Bravo da rol alıyor.

Sinema operatörleri ayrıca Todd Field’ın 16 yıl aradan sonra çektiği ilk filminin özel, sürükleyici görüntülerine de tabi tutuldu. Katran. Klasik müzik dünyasında geçen film, eşsiz bir şef olarak Cate Blanchett’i canlandırıyor. Şimdi post prodüksiyonda, Katran 15 Ekim’de açılıyor.

Focus ayrıca James Gray’in yayınlanmamış ilk görünümünü de sundu. Armagedon Zamanı Cannes Film Festivali’ndeki dünya prömiyeri öncesinde. Ailenin gücü ve nesiller boyu Amerikan Rüyası’nın peşinden koşma hakkındaki büyüme hikayesi, Anthony Hopkins, Jeremy Strong, Anne Hathaway tarafından yönetilen yıldızlardan oluşan bir oyuncu kadrosunu ve yeni gelen Michael Banks Repeta ve Jaylin Webb’in çıkış performanslarını sergiliyor.

dan yeni görüntüler Downton Manastırı: Yeni Dönem sinema sahipleri için özel bir favoriydi. 20 Mayıs’ta Kuzey Amerikalı seyirciler, Dowager Kontes’in yeni miras kalan villasının gizemini ortaya çıkarmak için Güney Fransa’ya büyük bir yolculuğa çıkarken sevilen oyuncularla yeniden bir araya gelecek.

Michelle Dockery ve Hugh Bonneville de dahil olmak üzere oyuncu kadrosu, video aracılığıyla sinema sahiplerine özel bir merhaba dedi.

“Bizim kendi süper kahramanlarımız var ve Downton Manastırı Bunnell, yaşlı insanları tiyatrolara geri getirecek” dedi.

Daha önce, Universal’ın uluslararası dağıtım başkanı Veronika Kwan Vandenberg, şunları kaydetti: Downton Manastırı hafta sonu yurt dışında başlar. Tüm kadınları sinemaya geri getirmek için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Hollywood stüdyoları ve sinema operatörleri bu hafta Las Vegas’ta Ulusal Tiyatro Sahipleri Birliği tarafından düzenlenen yıllık toplantı olan CinemaCon için bir araya geliyor. Bu yıl, özellikle COVID-19 krizinin tahribatından çıkmaya ve yayıncılarla rekabet etmeye çalıştıkları için katılımcılar için çok önemli.

Yaşlı yetişkinlere dayanan özel filmler özel bir zorluktur.

CinemaCon 2020’de tamamen iptal edilirken, geçen yılki etkinlik, geleneksel bahar sonu yuvasına kıyasla Ağustos ayı sonlarında gerçekleştirilen indirgenmiş bir versiyondu.

Bu yıl, beş büyük Hollywood stüdyosunun tamamı artı Lionsgate ve Neon, Caesars Palace’daki Colosseum’da sahnede geçirdikleri süre boyunca yaklaşan listeleri lanse ediyor.

CinemaCon 2022, 25-28 Nisan tarihleri ​​arasında geçerlidir.sinema-2