George Cooper Sr.’nin Brenda Sparks ile bir ilişkisi olacağını ima ettikten sonra, Young Sheldon 5. sezon, sadakatini haklı çıkarmak için çok uğraşıyor.

Uyarı! için önden spoiler genç sheldon 5. sezon 5. bölüm.

CBS’ genç sheldon George Cooper Sr.’nin (Lance Barber) TV şovunda Mary’yi aldattığını haklı çıkarmak için çok uğraşıyor. Yetişkin Sheldon (Jim Parsons) ve annesi her zaman babasıyla dalga geçer ve babasını eleştirir. Big bang teorisi. George her zaman ihmalkar ve tembel bir baba olarak tanımlandı. Daha da kötüsü, Sheldon, George’u annesinin arkasından bir ilişki yaşarken yakaladığını bile açıkladı. genç sheldon kurdu ve boşanmalarına yol açtı.

Vahiy, Penny’ye (Kaley Cuoco) sinir bozucu üç kez kapıyı çalma alışkanlığını nasıl edindiğini anlatırken geldi. Sheldon’a göre, 13 yaşındayken üniversiteden eve erken geldi. Bazı sesler duyduktan sonra ailesinin odasına daldı ve babasının Mary’yi başka bir kadınla aldattığını gördü. O ve George, neler olup bittiğini hiçbir zaman tam olarak tartışmadılar ve sadece bir yıl sonra, Cooper patriği kalp krizinden öldü. Bu özel olay ya da George’un aldatması hakkında fazla bir şey açıklanmadı. Ama o zamandan beri genç sheldon 2017’de prömiyeri yapılan filmde insanlar, spinoff serisinin bu özellikle karanlık hikayeyi ne zaman ele alacağını merak ettiler.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İlgili: Young Sheldon En Eski Büyük Patlama Teorisini Çözdü

bu genç sheldon 4. sezon finali, George’un yeni bekar komşusu Brenda Sparks (Melissa Peterman) tarafından onunla eve gelmesi teklif edildiğinde bu arkın temelini attı. Ancak bir şey olmadan önce, hastaneye koştuğunu gören acil bir sağlık korkusu yaşadı. O zamandan beri, çift teması sürdürdü ve aralarında George’un aldatma skandalına yol açabilecek bir çekim olduğu açık. genç sheldon.

Genç Sheldon, George’u Aldatarak Kurban Etmeye Nasıl Çalıştı?


George Sr Genç Sheldon

CBS, prequel’de olanlara ve içinde kurulu olanlara rağmen, George’un Mary’yi aldatmasını haklı çıkarmak için çok uğraşıyor. Big bang teorisi. İçinde genç sheldon 5. sezon, 5. bölüm, “Doldurulmuş Hayvanlar ve Tatlı Bir Güneyli Syzygy”de Cooper patriği, çocuklarını memnun etmek için çok uğraşan harika bir baba olarak tasvir edildi. Ancak Missy Cooper’ın (Raegan Revord) aşk hayatına istemeden karışması ters gittikten sonra, babasını acımasızca azarladı ve sürekli aşağılanmasından dolayı onu suçladı. George kendini savunmak ve ona saygısızlık etmesine izin vermemek yerine, mağlup olmuş gibi uzaklaştı. An, çocukların babaları için takdir eksikliğinin bir şekilde aldatma kararında etkili olduğuna dair bir mesaj gönderir. Yetişkin Sheldon’ın anlatımı bile bunu kabul etti.


Bu nokta, George’un daha sonra Missy tarafından terk edildikten sonra Billy Sparks ile yürekleri ısıtan konuşmasıyla daha da vurgulandı. TCooper patriği, Brenda’nın oğlunu kontrol etmek için zaman ayırdı. Kendi kızının aksine, Brenda George’u yıldızlı gözlerle izlerken, Billy George’un kalp kırıklıklarıyla başa çıkma konusundaki tavsiyesine açıktı. Dan beri genç sheldon George’un evde ya saygısızlığa uğradığını ya da tamamen görmezden gelindiğini görürse, Sheldon’ın babasının sonunda aldatmasının, başka bir yerde tatmin ve doğrulama bulmanın yolu olduğunu takip eder. Kendi ailesi onlar için yaptığı her şeye rağmen ona kötü davrandığı için sadakatsiz olma kararını haklı çıkarmaya çalışır.


Big Bang Theory Evreni Süper Sorunlu Olabilir


The Big Bang Theory'de Sheldon ve Penny hastanede

Hiç biri genç sheldon ne de Big bang teorisi kadın karakterlerine ilerici yaklaşımlarıyla bilinir, ancak George’un hile skandalı genç sheldon içinde konuşulur Big bang teorisi çok farklı bir şekilde. Öyle olsa bile, çoğu suçladı TBBT özellikle erken sezonlarda açıkça cinsiyetçi olmak. Sanki öyle gibi görünüyor genç sheldon ana şovunun George’un Mary’yi aldatmasıyla ilgili hatalarını tekrarlıyor. Howard Wolowitz (Simon Helberg) TBBTözellikle bunların en büyük faili. Baba olduğunda, zamanla sapkın tavrının çoğunu kaybederek tatmin edici bir karakter yayı var. Ancak başlangıçta Howard, erkek bakışının tam olarak vücut bulmuş halidir.


İlgili: Young Sheldon: George Gizlice Big Bang Theory’s Penny’de Bir Kazı Yapıyor

Big bang teorisi “inek” arketipini bir tür günah keçisi olarak cinsiyetçi eğilimlerini ilerletmek için kullandı. Leonard ve çetesi kadın düşmanı olduklarında kabul edilebilir olarak sunuldu çünkü “daha iyisini bilmiyorlardı”. Şovdaki kadın karakterler, erkeklerin ortaya çıkarmak istediği her şeyi tamamen kabul ederek, aşağılanmalarında bir şekilde suç ortağıdır. Zaman geçtikçe bu biraz değişti. Özellikle de Bernadette (Melissa Rauch) sonraki sezonlarda Howard’ın Peter Pan sendromuna karşı savaşmaya başladığında. Bununla birlikte, diğer karakterlerin çoğu gelişme konusunda yetersiz görünüyordu. Dan beri genç sheldon‘ ile aynı sorunlu evrende Big bang teorisiikincisinden gelen kadın düşmanlığının George’u ilişkisinde kurban yaparak birincisine dönüşmesi şaşırtıcı değil.


George’un hile yapmasına rağmen, açıklandığı gibi Big bang teorisi, Hala yanlış, Missy tarafından bağırılmak ve aşırı duygusal patlamasından sonra ne kadar moralinin bozuk olduğunu göstermek George’u daha sempatik kılıyor. Belli ki aralarında bir kopukluk var Big bang teorisi ve genç sheldonGeorge’un tasviri. Sonunda, CBS karakterin çok farklı versiyonlarını uzlaştırmak zorunda kalacak. Ancak Sheldon’ın babasıyla ilgili anıları, kendi deneyimleriyle renklendi ve spinoff şovu, George Cooper’ın sadakatsizliğine daha eksiksiz bir bakış açısı sağlamak için inanılmaz derecede uğraşıyor.

Sonraki: Young Sheldon, George Sr. Big Bang Theory Arsa Delik Düzeltmesine Devam Ediyor

genç sheldon Perşembe günleri CBS’de yeni bölümler yayınlıyor.

Better Call Saul'da Nacho ve yağmur

Better Call Saul’un Yağmur Açılışı Sandığınızdan Daha Derin


Yazar hakkındasinema-1