Sloclap, her sezon bu yıl düşmesi planlanan dört büyük güncellemeyi içeren Sifu için 2022 yol haritasını açıkladı.

İlk güncelleme, oyunun PlayStation’daki fiziksel sürümüyle aynı zamana denk gelen 3 Mayıs’ta başlayacak. Sifu’ya üç türden oluşan zorluk seçenekleri eklenecek: Öğrenci, Mürit ve Usta. Ayrıca daha fazla kıyafet seçiminin yanı sıra gelişmiş bir eğitim modu da olacak.

Yaz aylarında Sifu, koşulardaki gerilimi artırmak için “tek sağlık noktası”, “koruma yok”, “daha güçlü düşmanlar” ve “askıda yok” gibi gelişmiş puanlama ve oynanış düzenleyicileri ekleyecek. Sonuncusu, oyuncuların tek bir koşu sırasında yalnızca bir canı olduğunu gösterir. Ayrıca, muhtemelen zamanı yavaşlatan “tüm becerilerin kilidi açıldı” ve “mermi zamanı” gibi koşuları kolaylaştıran değiştiriciler de vardır.

Sonbahar güncellemesi, bir tekrar düzenleyicisinin yanı sıra ek değiştiriciler ve yeni kıyafetler ekleyecektir. Kışın son güncellemesi daha da fazla değiştirici ve kıyafet ve yeni bir Arenas oyun modu ile gelecek.

GameSpot’un Sifu incelemesinde, “Bu kadar dik bir öğrenme eğrisine sahip olmak için tasarım ve mekanik gerekçeler var ve bu Sifu’yu bu kadar çekici yapan şeyin bir parçası. Öğrencilikten ustalığa yolculuğunuz heyecan verici, çünkü esas olarak kendi başınıza yönetiliyor. geleneksel karakter ilerlemesinden ziyade beceri seviyesini geliştirmek.”

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1