Yanında Google’ın standartları, neredeyse efsanevi Pixel Watch, Söylenti değirmeninde birkaç yıldır şu veya bu şekilde, açıkça görüldüğü gibi kırık bir musluk gibi sızdırıyor. nihayet 2022’de bir noktada resmi bir duyuruya ve ticari yayına yaklaşıyor.

Bu açıkçası bize yaklaşmakta olan Apple Watch rakibinin nesnel olarak muhteşem gerçek yaşam tasarımını kontrol etmek için altın bir fırsat verdi ve sözde bağımsız (ve profesyonel olmayan) bir kaynaktan uygunluğu, hissi ve görünür yapı kalitesi hakkında bilgi edinin. Tabii ki, pek çok şey hala doğrulanmadı veya tamamen bilinmiyor, ancak tipik olarak güvenilir bir Twitter bahşişi bugün dedikodu oyunlarına yakında ortaya çıkabilecek veya çıkmayabilecek birkaç ilginç bilgi parçasıyla katılıyor.

Umut verici ve pek de umut verici olmayan bir istihbarat çığı

Diğer birçok güvenilir sızıntı, Pixel Watch’ın aşağı yukarı aynı sensörleri paylaşacağını tahmin etti. Galaxy Watch 4 ve 4 Classic’i izleyin, EKG izleme dahil, geçen yıl Tizen platformunu temelde iki şirketin meydan okuma çabalarına gömen Google/Samsung ortaklığını pekiştirirken Apple’ın toplam endüstri üstünlüğü.
Devam edersek, Big G’nin iki farklı Pixel Watch boyutu ve boru hattında bildirildiğine göre “en az” dört bant rengi ile biraz seçenek sunmayı planladığını duymak kesinlikle güzel. Bunun tam olarak ne anlama geldiğine dair henüz bir ayrıntı olmamasına rağmen, en azından lansman sırasında ticari kullanılabilirliğin “sınırlı” olabileceği düşünüldüğünde bunu duymak özellikle güzel.
Umarım, geçen yılkiyle aynı damarda bir “sınırlı sürümden” bahsetmiyoruz. Pixel Watch’ın ana cazibesini neredeyse tamamen ortadan kaldıracak olan Pixel 5a 5G ahize.
Bahsedilen itiraz, inanılmaz derecede agresif görünmeyebilecek 300 ila 400 $ arasındaki fiyat aralığından zarar görmemelidir, ancak burada tasarım, teknik özellikler ve özellikler açısından beklediğimize oldukça uygundur. Sonuçta, Samsung’un premium Galaxy Watch 4 Classic’i normalde 350 dolardan başlarken, Apple Watch Series 7, önerilen 399 $ ve üstü bir fiyat noktasına sahiptir.telefon-1