Studio Ghibli'nin Rüzgar Vadisi Nausicaä'nın sahne performansında sanatçılar ve büyük, parlak mavi bir set parçası.

Ekran görüntüsü: Walt Disney Stüdyoları Japonya/YouTube

olmak için harika bir zaman Stüdyo gibli fan şu anda Japonya’da ikamet ediyorsanız. Değilse, okumaya devam edin ve hissetmeye hazırlanın ciddi kıskançlık.

gevrek rulo t olduğunu bildirirTemmuz ayındaki Grand Kabuki performansında Walt Disney Studios’un sahne uyarlaması Rüzgar Vadisi Nausicaä, Hayao Miyazaki’nin sevgili 1984’ünden ilham aldı film ve 1982 manga. Umarım dünyanın başka yerlerindeki hayranlar en azından bir prodüksiyonunki gibi çevrimiçi akış 2019’daki son sahneleme yaptı-eözellikle beri Japonya şu an değil izin vermek herhangi bir turist ziyaretçi.

İşte diziden bir klip Rüzgar Vadisi Nausicaä İlk sahnelenmesinden Kabuki. Ohm ile arkadaş olduğu zaman geçmişe dönüşteki küçük Nausicaä’ya bakın!

orijinal mide bulantısı Başroldeki Kikunosuke Onoe V gösteriye geri dönecek, ama bu sefer Torumekia Prensesi, düşman Kushana rolünde. Temmuz Grand Kabuki koşusunda Yonekichi Nakamura V, Nausicaä’nın parçası olacak. Daha geleneksel k arasında yuvalanmışprogramdaki abuki teklifleri, Rüzgar Vadisi Nausicaä Cilt 1: Beyaz Cadı Savaşı de gerçekleştirilecek 4 Temmuz’dan itibaren Tokyo’nun Kabuki-za Tiyatrosu29.

Son günlerde Toho’nun ruhların kaçışı Japonya’nın büyük şehirlerinden geçen başarılı bir etabı yeni kapattı ve bu yılın sonunda Ghibli’nin uzun zamandır beklenen tema parkı Aici prefektörlüğünde açılacak. Burada eyaletlerde, hayranlar ziyaret edebilir a Miyazaki sergisi de Akademi Hareketli Resimler Müzesi Los Angeles, California’da – Kuzey Amerika’da türünün ilk örneği, 1 Haziran’a kadar Japonya dışında hiç sergilenmemiş öğeler dahil.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7