Sony, yeni nesil Xperia akıllı telefon serisinin gelişiyle dalga geçti. Sony Xperia, 11 Mayıs’ta yeni akıllı telefonları tanıtmak için resmi YouTube sayfası aracılığıyla sanal bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Bununla birlikte, tanıtım videosu boyunca ‘One’ vurgusu, Xperia 1 IV’ün (dördüncü işaret) bu etkinlik sırasında tanıtılabileceği anlamına gelebilir.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Sony Xperia etkinliğe 11 Mayıs’ta saat 16:00’da JST (12:30pm IST) ev sahipliği yapacak. bir mesaj attı tanıtım videosu resmi YouTube sayfasında yeni Xperia akıllı telefonların gelişini ima ediyor. Şirket, yaklaşmakta olan herhangi bir telefonla ilgili başka herhangi bir bilgiyi resmi olarak açıklamadı.

Bununla birlikte, son aylarda Mark-four Xperia akıllı telefonlarına işaret eden bazı söylentiler ve sızıntılar oldu. Ünlü bahşişçi Steve Hemmerstoffer, diğer adıyla OnLeaks, kısa süre önce piyasaya sürmek için GizNext ile birlikte çalıştı. konsept çizimleri Sony Xperia 1 IV. Selefi Xperia 1 III’e benzer bir tasarıma sahip olacak şekilde tasvir edilmiştir. Bu akıllı telefon, simetrik üst ve alt çerçevelere sahip 6,5 inç düz ekrana sahip olabilir. USB Type-C bağlantı noktasının alt kısma, 3.5 mm ses jakının ise üst kısma yerleştirilmesi bekleniyor. Üçlü arka kamera kurulumu, teleskopik bir sensöre sahip olabilir.

Hemmerstoffer ayrıca paylaşılan Sony Xperia 10 IV için konsept çizimleri. Bu söylentili akıllı telefonun 6 inç düz OLED ekrana sahip olduğu tasvir edildi. LED flaşlı üçlü arka kamera kurulumuna sahip olması bekleniyor. Akıllı telefonun düz kenarları ve yana monte edilmiş bir parmak izi sensörü olabilir. Xperia 10 IV, stereo hoparlörler ve 3,5 mm ses jakı ile donatılmış olabilir.


En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Infinix Note 12, Hot 12, Smart 6 HD Akıllı Telefonlar Piyasaya Sürüldü: Fiyat, Özelliklergenel-8