Sennheiser’ın amiral gemisi gerçek kablosuz kulaklık serisinin en yeni üyesi Sennheiser Momentum True Wireless 3 ön siparişe açıldı. Kulakiçi kulaklıklar, aktif gürültü engelleme (ANC), arama kalitesi ve kullanıcı özelleştirmesinde iyileştirmeler sunarken aynı zamanda önceki nesillere göre fiyatı düşürür. Sennheiser Momentum True Wireless 3 kulakiçi kulaklıklar 25 Nisan’da piyasaya çıktı, ön siparişler hemen açıldı ve 10 Mayıs’ta genel satışa sunulacak.

Sennheiser, 249,95$’lık (önceki modelin başlangıç ​​fiyatından 50$ düşük) premium fiyat etiketi için, temel üstün ses kalitesinin yanı sıra diğer göze çarpan iyileştirmeler sunmayı vaat ediyor.

Sennheiser Momentum Gerçek Kablosuz 3

Kablosuz Еarbuds -Uyarlanabilir Gürültü Önleme, IPX4, Qi Kablosuz Şarj ve 28 Saatlik Pil Ömrü ile Müzik ve Çağrılar için Bluetooth Kulak İçi Kulaklıklar

Ana yükseltme, kulaklıkların ANC’sinde ayarlamalar şeklinde gelir. Sennheiser Momentum True Wireless 3, “ortam gürültüsünü gerçek zamanlı olarak bastırmak için sürekli olarak gözlemleyen” uyarlanabilir bir ANC’ye sahip olacak.

Bu özellik, piyasadaki benzer özelliklere sahip birçok kulakiçi kulaklık ile çığır açıcı değildir, ancak yine de hoş bir ektir. Sennheiser Smart Control uygulamasındaki daha küçük iyileştirmeler, daha fazla kullanıcı sesi özelleştirmesine izin verirken, mikrofon sistemindeki iyileştirmeler arama kalitesini artırmayı amaçlayacaktır.

Sennheiser Momentum True Wireless 3, şirketin True Response dönüştürücüsünü 7 mm dinamik sürücülerle eşleştirecek. SBC, AAC ve aptX Uyarlanabilir kodekler için destek ve gecikmedeki azalma, zaten mükemmel bir ses deneyimi olan şeyi iyileştirmeyi amaçlayacaktır. Şirketin sözleriyle, kulaklıklar “derin bas, doğal orta tonlar ve ayrıntılı yüksek sesler” sunacak.

MTW 3’ün pil ömrü, tek bir tam şarjla toplam 28 saat ses için 3 ek şarjı kolaylaştıran kasa ile 7 saate kadar sürecek. Çift, bir USB-C şarj kablosuyla birlikte gelir, ancak kasa kablosuz şarjı da destekler.

Tasarım açısından, Sennheiser daha endüstriyel, kare şeklinde bir görünüme geçiş yapıyor. MTW 3, su sıçramalarına karşı dayanıklılık (IPX4) ile gelecek ve kullanıcılar siyah, beyaz ve grafit olmak üzere üç renk arasından seçim yapabilecek.telefon-1