Birkaç gün önce Redditor u/tagtech414 bir Bir barmen arkadaşının onu bir restoranda bulmasının ardından Pixel Watch prototipi. Görünüşe göre bazı Google çalışanları saati test için getirmiş ve ayrılırken unutmuşlar. Bugün tagtech414, Pixel Watch’ın bileğinde nasıl göründüğünü bize gösterdi.
Önceki resimlerde saat, /tagtech414’ün arkadaşı en son saate kordonu vermeyi unuttuğu için kordon takılı değilmiş gibi gösterilmişti. Artık grubun elinde olduklarına göre, onlar üzerinde denemiş (aracılığıyla 9to5Google) ve bilekte nasıl hissettirdiğini paylaştı.

Bant genişliği 20 mm’dir ve takması oldukça zordu, ancak her şey yerine oturduğunda bant “son derece güvenli” hissetti ve kolayca çıkacak gibi görünmüyordu.

Pixel Watch’ın 40 mm genişliğinde ve 14 mm kalınlığında olduğuna ve görünüşe göre 36 gram ağırlığa sahip olduğuna inanılıyor. Bu, 40 mm Samsung Galaxy Watch 4 ve 41 mm Apple Watch Series 7’den daha kalın ve ağır olduğu anlamına gelir, ancak giyilebilir tasarımı sayesinde, daha rahat olabilir. en iyi akıllı saatler.

tagtech414, “şimdiye kadar taktığım en rahat saat” olduğunu ve olduğundan daha ince hissettirdiğini iddia ediyor. “Orada bile yokmuş gibi hissettiriyor” diyecek kadar ileri gidiyorlar. Saatin arkası çok yuvarlak ve kalkık olduğu için bileğe fazla temas etmiyor ve görünüşe göre bu yüzden bileklerini bükerken veya yazı yazarken tepenin elin arkasına batmaması, Bu, saatler hakkında yaygın bir şikayettir.

Kayışa gelince, yumuşak silikondan yapılmış gibi görünüyor ve parmak izi lekelerini ve yağı fazla tutmuyor, bu da bir başka artı nokta. Ayrıca, ekran kapalıyken çerçevelerin yalnızca ışık altındayken görülebildiğini, ancak çoğu zaman ekrana uyum sağladıklarını da eklediler.

Saat artık öldüğü ve ilk bulunduğunda açılış ekranını geçmediği için yazılım deneyimi hakkında henüz bir bilgi yok.

Pixel Watch’ın Google ve Samsung’un ortaklaşa geliştirdiği Wear OS 3’ü çalıştıracağı ve muhtemelen Fitbit’ten bazı özellikler alacağı biliniyor. Saatin, 32 GB’a kadar depolama alanıyla eşleştirilecek olan Samsung yapımı bir işlemci tarafından çalıştırılacağı iddia ediliyor. Google, önümüzdeki ay yeni bir telefonla birlikte tanıtabilir.telefon-1